Esperanza EBN008 UV lampa na nehty – recenze

Esperanza EBN008 je levná UV/LED lampa na nehty, která se vyznačuje širokými možnostmi použití. Je vybavena 12 LED diodami, díky čemuž je vhodná k vytvrzování UV gelů, hybridních laků i akrylu. Má poměrně vysoký výkon, nechybí na ní senzor pohybu a její používání usnadňuje praktický minidisplej se zobrazením zbývající doby procesu vytvrzování.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

Esperanza EBN008

UV/LED lampa na nehty, výkon 40 W, síťové napájení, displej, senzor pohybu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud si vystačíte s průměrně výkonnou lampou, která je vybavena základními funkcemi, Esperanza EBN008 je vhodná přímo pro vás. Jedná se o vysloveně levný model ideální k domácímu použití, který se vyznačuje širokými možnostmi použití.

Multifunkční pomocník pro domácí použití

Lampa Esperanza EBN008 je vybavena 12 LED diodami, které produkují světlo s dvojitou vlnovou délkou 365 nm a 405 nm. Je určená k vytvrzování UV gelů, hybridních laků i akrylových nehtů. Má poměrně vysoký výkon, který dosahuje 40 W, což je k domácímu použití vcelku dostačující. I tento model, který se z hlediska ceny, funkcí i výkonu podobá dalšímu recenzovanému kousku, a sice Esperanza EBN009, je napájený přímo ze sítě.

Esperanza EBN008 recenze

Na modelu Esperanza EBN008 nechybí pohybový senzor, který diody rozsvítí automaticky po vložení prstů do lampy s klasickým tvarem „pece“. Velmi praktickým doplňkem je základní displej, na kterém můžete sledovat zbývající dobu vytvrzování nehtů. Další funkce se na zařízení nenacházejí, což je vzhledem k velmi nízké pořizovací ceně přirozené.

Zkušenosti s Esperanza EBN008

Spotřebitelé, kteří si UV lampu Esperanza EBN008 zakoupili, ji považují za dostatečně výkonnou k domácímu použití. K plusům řadí také dobrou kvalitu zpracování. Negativní recenze jsme nenašli.

Recenze a zkušenosti s UV lampou na nehty Esperanza EBN008
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Multifunkční použití
Pohybový senzor a displej

Negatíva

Bez pokročilých funkcí a doplňků
Nižší výkon v porovnání s dražšími modely

Výkon = 40 W ● Napájení = síťové ● Typ diod = duální LED + UV ● Počet diod = 12 ● Vlnová délka = 365/405 nm

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81%)