Esperanza Topaz EBN006 UV lampa na nehty – recenze

Skladná UV lampa pro účinné vytvrzování různých druhů laků určených ke schnutí pod UV světlem. Lampa produkuje účinné teplé světlo díky 23 LED diodám. Oválný tvar lampy má ergonomické vlastnosti, díky kterým je lampa vhodná pro vytvrzování laku na nohou i rukou.

Publikované: 03.11.2022
Aktualizované: 13.12.2022
Obsah článku:

Esperanza Topaz EBN006

UV/LED lampa na nehty, výkon 48 W, 23 svítivých LED diod, síťové napájení, časovač, pohybový senzor

Prohlédnout nejlepší nabídku

23 účinných LED diod

Celkový výkon UV lampy je 48 W. Tento výkon produkuje 23 svítivých LED diod. UV lampa je vybavena pohybovým senzorem pro automatické spínání v okamžiku, kdy je vaše ruka nebo noha pod LED diodami. Vlnové délky mají rozsah 365 nm nebo až 405 nm. Zařízení je úsporné a velmi skladné. Součástí balení je napájecí kabel. Esperanza Topaz je lampa vhodná pro rychlé a snadné použití v domácích podmínkách.

Esperanza Topaz EBN006 recenze

Displej a časovač

Lampa je dodávána v bílé barvě. Na horní straně se nachází malý LED displej, který funguje jako časovač. Zobrazuje časový interval pro správné vytvrzení laku na nehtech. Výrobce přístroj doporučuje pro vytvrzování hybridních, akrylových i gelových laků. Kvalita zpracování je přiměřená ceně. Životnost žárovek výrobce neuvádí.

Zkušenosti s Esperanza Topaz EBN006

Mezi referencemi zákazníků se nenacházela žádná negativní hodnocení. Zákazníkům vlastnosti lampy vyhovují. Zařízení je skladné a má ergonomický tvar. UV lampa na nehty má 23 LED diod, celkový výkon 48 W a vhodná je pro vytvrzování různých typů laků. Disponuje rozsahem vlnových délek 365 až 405 nm. Přístroj je cenově dostupný a kvalita zpracování je přímo úměrná cena. Integrován je i malý LED displej a rovněž má i senzor pohybu. Esperanza Topaz EBN006 je lampa ideální pro domácí použití.

Recenze a zkušenosti s UV lampou na nehty Esperanza Topaz EBN006
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přiměřená cena
Jednoduché používání
Pohybový senzor

Negatíva

Žádné

Výkon = 48 W ● Napájení = síťové ● Typ diod = duální UV + LED ● Počet diod = 23 ● Životnost diod = - hod. ● Rozsah vlnových délek: 365 nm a 405 nm ● Rozměry = x cm ● Hmotnost: 412 g

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81%)