Beurer MP 48 UV lampa na nehty – recenze

Beurer MP 48 je kvalitní UV/LED lampa na nehty, která je dostupná za vyšší pořizovací cenu. Je určená k vytvrzování UV i LED gelů na nehtech na rukou i nohou, má průměrný výkon a disponuje pokročilými funkcemi.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 09.11.2022
Obsah článku:

Beurer MP 48

UV/LED lampa na nehty, výkon 24 W, síťové napájení, časovač, funkce Low Heat, reflexní základní deska.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Lampa na nehty Beurer MP 48 vyniká kvalitou zpracování a životností. Nacházejí se na ní duální LED/UV diody, které jsou vhodné k vytvrzování UV i LED gelů a laků. Menším zklamáním je výkon lampy, který činí max. 24 W, což je méně než v případě podstatně levnějšího zařízení Esperanza EBN009. Vytvrzování gelu proto může v praxi trvat o něco déle.

Beurer MP 48 recenze

Super funkce a provedení

Na lampě Beurer MP 48 nás zaujalo její zpracování. Jedná se o lampu ve tvaru tunelu, která je prostorná, díky čemuž slouží k úpravě nehtů na rukou i nohou. K výrazným benefitům patří reflexní základní deska, která stojí za lepším rozložením UV/LED světla na povrchu nehtů. Z funkcí stojí za zmínku integrovaný časovač, který je nastavitelný na 30, 60 nebo 120 s, což znamená, že i tento kousek slouží k citlivému a pomalejšímu vytvrzování gelu. Na lampě nechybí indikátor napájení, které je síťové. Pozitivně hodnotíme design spotřebiče, naopak pořizovací cenu považujeme za mírně přemrštěnou a zklamáním je i absence alespoň základního displeje.

Zkušenosti s Beurer MP 48

Spotřebitelské recenze lampy Beurer MP 48 nemají příliš výpovědní hodnotu. V první řadě jsme jich našli velmi málo. Jedna z nich zní: „Perfektní.“ Další chválí cenu, nastavitelný čas, dostatečně velký otvor pro ruce i nohy a zamlouvá se jim i výkon.

Recenze a zkušenosti s UV lampou na nehty Beurer MP 48 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodná na všechny typy gelů a laků
Vhodná na nehty na rukou i nohou
Reflexní povrch základní desky

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Průměrný výkon
Bez displeje

Výkon = 24 W ● Napájení = síťové ● Typ diod = duální LED + UV ● Počet diod = 18 ● Vlnová délka = 365–395 nm ● Rozměry = 189 × 165 × 76 mm ● Hmotnost = cca 330 g

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81.4%)