Blumfeldt Titus zahradní krb – recenze

Patříte k náročným zákazníkům a potrpíte si na kvalitní provedení a zajímavý design? Pokud vám nevadí vyšší pořizovací cena, tak je pro vás vhodný zahradní krb Blumfeldt Titus.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Titus

Litinový zahradní krb, hmotnost 20 kg, v balení naleznete rošt na dřevěné uhlí i pohrabáč.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Patříte k náročným zákazníkům a potrpíte si na kvalitní provedení a zajímavý design? Pokud vám nevadí vyšší pořizovací cena, tak je pro vás vhodný zahradní krb Blumfeldt Titus. Je podobný modelu Blumfeldt Flavius. Zařízení lze opět využít jen jako krb. V objemném prostoru vyniknou plameny a vy je můžete pozorovat z 360° úhlu. Stačí zapálit dřevěná polena uvnitř a oheň si můžete vychutnávat celou noc, 360° mřížka navíc zabrání šíření jisker a současně umožňuje bezpečný pohled do ohně ze všech stran. Je také výborným řešením, pokud máte děti.

Blumfeldt Titus recenze

Designový doplněk

Když se na terase nebo zahradě ochladí, zahradní krb poskytuje příjemné teplo a zaručí jedinečnou atmosféru. U takového designového zahradního krbu to platí obzvlášť. Na jakémkoli místě se z něj stane rustikální poutač. Stabilní krb je kompletně celý vyroben z litiny a svou vyšší hmotností zaručí odolnost proti nepříznivým podmínkám. O stabilnost se navíc postarají čtyři nožky. Krb se dodává s příslušenstvím, které sestává z roštu na dřevěné uhlí, pohrabáče a krytu na ochranu krbu před deštěm.

Zkušenosti s Blumfeldt Titus

Recenze zákazníků jsou převážně pozitivní. Chválí zejména design a stabilní konstrukci. Kvalita zařízení je na opravdu vysoké úrovni. Doplní a zútulní každý venkovní prostor. Minusem může být vyšší pořizovací cena.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Titus
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Design
Stabilita
Konstrukce z odolné litiny

Negatíva

Vyšší cena

Využití: krb ● Průměr: 55 cm ● Výška: 120 cm ● Hmotnost: 20 kg ● Materiál: litina ● Obsah balení: zahradní krb, rošt na dřevěné uhlí, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.6%)