Blumfeldt Monument zahradní krb – recenze

Designově zajímavým krbem od značky Blumfeldt je také model Monument. Na první pohled zaujme netradičním vzezřením. Svým vzhledem opravdu připomíná monument – ​​tedy památník. Na jakémkoliv místě vytvoří jedinečnou atmosféru a stane se z něho decentní poutač pozornosti. Prostor pro oheň je otevřený a pod ním se nachází i místo na dřevo. S tímto navržením krbu jsme se již setkali u modelu Blumfeldt Westeros.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Monument

Ocelový zahradní krb, hmotnost 15,7 kg, rošt na dřevěné uhlí a pohrabáč v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

FireView

Díky otevřenému prostoru s ohněm se k vám teplo dostane rychleji a intenzivněji. Myslete však na bezpečnost, pokud máte malé děti. Teplo se šíří rychle, a navíc si můžete díky FireView vychutnat plameny. Stabilní terasový krb je kompletně vyroben z nehořlavé ušlechtilé oceli o tloušťce 1,2 mm. Materiál je sice pevný a nehořlavý, ale uvítali bychom, kdyby byl silnější. V balení naleznete krb, rošt na dřevěné uhlí, pohrabáč a nechybí ani manuál.

Blumfeldt Monument recenze

Zkušenosti s Blumfeldt Monument

Krb splňuje vše, co od něj očekáváte. V recenzích od kupujících jsme se setkali s převážně pozitivními hodnoceními. Zákazníky zaujal hlavně design. Setkali jsme se však i s názorem na použitý materiál, který by mohl být pevnější. Na základě ceny a kvality ho hodnotíme jako obstojný, přičemž jeho výběrem se vydáte zlatou střední cestou.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Monument
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Místo na dřevo
FireView

Negatíva

Tenký materiál

Využití: krb ● Výška: 150 cm ● Hmotnost: 15,7 kg ● Materiál: nerezová a nehořlavá ocel ● Obsah balení: zahradní krb, pohrabáč, rošt na dřevěné uhlí, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)