Blumfeldt Hidalgo zahradní krb – recenze

Designový zahradní krb s ohništěm, které má průměr 55 cm, nabízí dostatečný prostor pro velký oheň. Dekorativní konstrukce dosahuje výšky 155 cm. Je vyroben z oceli a stojí na třech stabilních nohách. Na vrchu se nachází špičatá střecha, která chrání před létáním jisker. Ohniště je otevřené a poskytuje výhled na plameny a dostupné teplo. Po vložení grilovacího roštu do ohniště se zařízení promění v gril. Všechno potřebné nářadí se navíc nachází již v balení. To obsahuje nádobu na oheň, nádobu na popel, lopatku na popel, pohrabáč, grilovací rošt a rošt na dřevo.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Blumfeldt Hidalgo

Zahradní krb s grilem z ocelového plechu, hmotnost 10,9 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Zahradní krb Blumfeld Hidalgo je zařízením 2 v 1. V okamžiku se promění v plnohodnotný gril, stačí do ohniště vložit grilovací rošt. Ať už jde o romantické chvíle strávené ve dvou, příjemná setkání s přáteli nebo zahradní party, ohniště Hidalgo se postará o dobrou atmosféru.

Blumfeld Hidalgo recenze

Kompletní vybavení

Kuželovitá nádoba na oheň o průměru 55 cm nabízí dostatek prostoru pro velký oheň z polen nebo dřevěného uhlí. Díky dekorativní konstrukci se stane středobodem zahrady, dvora nebo terasy. Výška konstrukce dosahuje 155 cm a váží cca 11 kg. Dominantou tohoto krbu je otevřené přední ohniště, které poskytuje přímý výhled na plameny, teplo je tak dostupnější. Zařízení je celé vyrobeno z oceli a stojí na třech stabilních nohách. Ohniště je zakončeno malou špičatou střechou, která přímo chrání před létajícími jiskrami. Výhodou je fakt, že se v balení nachází veškeré potřebné příslušenství. Přikládání dřeva nebo zakládání ohně je možné kdykoli, a to pomocí dodaného pohrabáče. Vyhořelý materiál padá do odnímatelné nádoby na popel a lze jej snadno zlikvidovat pomocí dodávané lopatky na popel. Součástí balení jsou také rošty – grilovací a rošt na dřevo. Počítejte s tím, že krb je dodáván jako montážní sada a je nutné ho vlastnoručně složit.

Zkušenosti s Blumfeld Hidalgo

Recenze tohoto zahradního krbu jsou většinou pozitivní. Spousta lidí vyzdvihuje design, konstrukci i zpracování. My oceňujeme přidané příslušenství v balení. Designově působí nenápadně a přitom elegantně, takže se bude hodit do většiny prostředí. Pár zákazníků si stěžovalo na horší odsávání kouře. Z hlediska poměru ceny a kvality tento krb považujeme za přijatelný.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Hidalgo
Zdroj: Electronic-star.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Krb i s grilem (2 v 1)
Příslušenství
Poměr ceny a kvality

Negatíva

Horší odsávání kouře

Využití: 2 v 1 (krb i gril) ● Průměr: 55 cm ● Výška: 155 cm ● Hmotnost: 10,9 kg ● Materiál: ocelový plech ● Obsah balení: zahradní krb, grilovací rošt, rošt na dřevo, nádoba na popel, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.4%)