Blumfeldt Knight on Fire zahradní krb – recenze

Musíme uznat, že značka Blumfeldt nabízí opravdu zajímavé a nadčasové designy svých zahradních krbů. Výjimkou není ani další model Blumfeldt Knight on Fire.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Blumfeldt Knight on Fire

Ocelový zahradní krb, hmotnost 9,1 kg, mřížka na dřevěné uhlí a pohrabáč v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výrobci se v jeho případě inspirovali rytířskou helmou. Tento krb vám poslouží jen jako kamna na ohřívání a dekoraci.

Blumfeldt Knight on Fire recenze

Poutač pozornosti

Terasový krb Knight on Fire je vyroben kompletně z nehořlavé oceli. Příjemné teplo šíří velkou rychlostí a umožňuje pohled přímo na plameny ohně. Díky svému modernímu designu nejenže výkonně zahřívá, ale hodinám stráveným v přírodě dodává také jedinečnou atmosféru. Na jakémkoliv místě se z něj stane poutač pozornosti. Hmotnost dosahuje jen 9 kg, což je pro zahradní krb docela málo. Obáváme se zhoršené stability při silném větru. Krb se prodává i s příslušenstvím, které sestává z mřížky, pohrabáče a manuálu.

Zkušenosti s Blumfeldt Knight on Fire

Jak jsme již výše zmiňovali, krb má jednu větší nevýhodu, kterou je nižší hmotnost. Ta by nebyla sama o sobě problémem, ale může být nevýhodou při silném větru. V případě nepříznivého počasí ho doporučujeme uchovávat na bezpečném místě. Na druhou stranu je to velmi pěkný, designový krb zajímavého tvaru. V zahradě vytvoří útulnou atmosféru a můžete si užívat teplých večerů i v chladném počasí.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Knight on Fire
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pěkný design
Příslušenství
Materiál

Negatíva

Nižší hmotnost

Využití: krb ● Hloubka: 47 cm ● Výška: 130 cm ● Hmotnost: 9,1 kg ● Materiál: nehořlavá a nerezová ocel ● Obsah balení: zahradní krb, mřížka na dřevěné uhlí, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)