Blumfeldt Volantis Cupric zahradní krb – recenze

Model Blumfeldt Volantis Cupric je inspirován krbem Blumfeldt Volantis. Mají stejný tvar, ale designově jsou rozdílné. Klasický model Volantis je po celém obvodu ohraničen mřížkou. Volantis Cupric je plně uzavřený, s otevřeným prostorem na oheň. Jeho elegantní design je doplněn měděnými prvky. Díky otevřenému prostoru se terasa rychle vyhřeje a krb vytvoří jedinečnou atmosféru.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Volantis Cupric

Ocelový zahradní krb s komínem, hmotnost 9 kg, rošt na dřevěné uhlí a pohrabáč jsou součástí balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Větší než základní model

Rozměrově je větší než jeho předchůdce. Průměr dosahuje 47 cm a výška 130 cm. Nevýhodou je nízká hmotnost, která se projevuje při silném větru a nepříznivém počasí. Konstrukce je kompletně celá vyrobena z ohnivzdorné oceli o tloušťce 7 mm. Tři robustní nožičky poskytují stabilitu a bezpečnost proti převrácení. Je vhodný pouze jako designový doplněk a k ohřívání prostoru. Grilovat v něm nelze. Součástí balení je kromě samotného krbu rošt na uhlí, pohrabáč a manuál.

Blumfeldt Volantis Cupric recenze

Zkušenosti s Blumfeldt Volantis Cupric

Díky své nízké ceně je dostupný pro široké spektrum uživatelů. Parametry na tom sice není nejlépe, ale věříme, že i přesto najde své uplatnění. Jedinou nevýhodou je nízká hmotnost. Samo o sobě to není minusem. Problém však může nastat při horším počasí, kdy se krb může převrátit. Díky své nízké hmotnosti jej můžete snadno uložit na bezpečné místo. Zákazníkům se líbí design i celkové provedení. V případě takového prostoru s otevřeným ohněm dávejte obzvláště pozor, máte-li malé děti.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Volantis Cupric
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Ocel doplněná měděnými prvky
Nízká pořizovací cena
Silnější materiál

Negatíva

Nízká hmotnost

Využití: krb ● Průměr: 47 cm ● Výška: 130 cm ● Hmotnost: 9 kg ● Materiál: ohnivzdorná, nerezová ocel ● Obsah balení: zahradní krb, rošt na dřevěné uhlí, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)