Bosch ARM 32 Ergoflex recenze elektrické sekačky

Levná elektrická sekačka z dílny německého výrobce. Bosch ARM 32 Ergoflex nabízí 1 200W elektrický motor s tichým chodem. Sběrný koš má objem 31 litrů, nůž průměr 32 cm, výšku střihu můžete nastavovat ve třech úrovních – 20, 40 a 60 mm.

Publikované: 14.07.2021
Aktualizované: 24.08.2021

Bosch ARM 32 Ergoflex

Elektromotor s příkonem 1 200 W, šířka záběru 32 cm, 31litrový sběrný koš, 3 úrovně sečení, chybí pojezd.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Levná elektrická sekačka do předzahrádky nebo zahrady o maximální výměře 400 m2. Zahradní sekačka z dílny německého výrobce Bosch ARM 32 Ergoflex nabídne příkon elektrického motoru 1 200 W. V dané kategorii jde o průměrný výkon, ovšem výhodou je spolehlivost a tichý chod elektromotoru. Oproti konkurentům v podobné cenové hladině se spotřebitelé spoléhají především na kvalitu dílů a servis značky Bosch. Navzdory nízké ceně výrazněji neutrpěla kvalita plastů. Šasi je plastové, stejně tak i sběrný koš o objemu 31 litrů, přesto člověk nemá pocit nekvality.

Sekačka je velmi lehká, což má své výhody i nevýhody. Největším plusem nízké hmotnosti je snadná manipulace. Sekání s takovou sekačkou zvládne i něžné pohlaví. Chybí však držák elektrického kabelu, takže je potřeba příslušenství dokoupit, případně kabel držet podél řídítek. Hmotnost 6,8 kg však způsobuje, že se při plném koši sekačka převažuje dozadu, a v případě nerovného terénu je sečení nerovnoměrné, protože buben nemá pořádný přítlak. Nůž má průměr 32 cm. Někteří spotřebitelé si stěžovali na náročnost demontáže v případě jeho výměny nebo broušení.

Sekačka nemá žádný pojezd. Výšku střihu můžete nastavovat ve třech úrovních – 20, 40 a 60 mm. Standardně je elektrická sekačka Bosch vybavena travními hřebeny po stranách, aby bylo možné sekat i podél okrajů. Pro nenáročné zákazníky, kteří nepotřebují sekat velké plochy a chtějí adekvátní kvalitu za nízkou cenu, bude tato elektrická sekačka dobrou volbou.

Bosch ARM 32 Ergoflex recenze

Elektrická sekačka Bosch ARM 32 Ergoflex

Elektrická sekačka Bosch ARM 32 Ergoflex recenze

Bosch ARM 32 Ergoflex madlo

Klady a Zápory

Dobrá manipulace
Nízká cena
Solidní kvalita plastů

Špatně chráněný motor – znečištěný trávou
Plný koš převažuje sekačku
Při nerovném terénu je sečení nerovnoměrné

Příkon: 1 200 W ● Šířka záběru: 32 cm ● Pojezd: ne ● Objem sběrného koše: 31 litrů ● Výška sečení: 20–60 mm ● Počet úrovní výšky sečení: 3 ● Hmotnost: 6,8 kg ● Doporučená výměra: 400 m2


Nejlepší elektrické sekačky 2021 + recenze

Hodnocené parametry V rámci zahradní techniky se staly elektrické sekačky velmi populárním zařízením . Výkonem je benzinové sekačky samozřejmě stále překonávají a náročný spotřebitel sáhne po spalovacím motoru. Náš srovnávací test se zaměřil na srovnání elektrických rotačních sekaček  – realizovali jsme detailní průzkum trhu a vybrali ty nejlepší elektrické sekačky s pojezdem i bez,... Přečíst článek

Hodnocení:
(81.2%)