Klarstein Metrobreeze Miami mobilní klimatizace – recenze

Mobilní klimatizace Klarstein Metrobreeze Miami je zařízením 3 v 1. K dispozici je chlazení, odvlhčování vzduchu, ventilace a na výběr je také automatický režim. Klimatizace je vhodná do místností o max. výměře 44 m2. Teplotu lze nastavit od 16 do 31 °C. Klimatizace je poměrně hlučná, dosahuje hodnoty 65 dB.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Klarstein Metrobreeze Miami

Chladicí výkon 2,6 kW, teploty od 16 do 31 °C, tři úrovně chlazení, na výběr je chlazení, ventilace a odvlhčování, průtok vzduchu 380 m³/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Klimatizace Klarstein Metrobreeze Miami nabízí slušný chladicí výkon 2,6 kW, podobně jako model Klarstein Iceblock Ecosmart. Průtok vzduchu u ní dosahuje maximálně 380 m3/h. Je určena do standardně velkých místností (od 26 do 44 m2). Teplotu si můžete nastavit od 16 do 31 °C. Klimatizace patří do energetické třídy A.

Klarstein Metrobreeze Miami recenze

Odvlhčování i ventilace

Při výběru režimu máte na výběr čtyři možnosti, a to chlazení, odvlhčování vzduchu, ventilaci a doplňkový, automatický režim. Sílu větru lze vybrat ze tří předvolených hodnot. Samotný displej zařízení je dotykový a umožňuje vám nastavit si oscilaci otvoru ventilátoru, časovač a aktivovat či deaktivovat režim spánku. Ten zajišťuje regulaci zvolené teploty při snížené hlučnosti zařízení. Hlučnost dosahuje 65 dB, což je poměrně vysoká hodnota. K dalšímu nastavení bez nutnosti opustit své místo lze použít i přibalené dálkové ovládání. Díky kolečkům ji v případě potřeby dokážete snadno přemístit z jednoho pokoje do druhého a následně můžete připojit vzduchovou hadici o délce 1,5 m. Za účelem takového zapojování je součástí balení sada těsnění pro sklopná i posuvná okna.

Zkušenosti s Klarstein Metrobreeze Miami

I v tomto případě byla v recenzích zmiňována vyšší hlučnost. Proto záleží na tom, kde máte klimatizaci umístěnou. Pokud to není přímo v ložnici, nemusí to být až tak velký nedostatek, případně vám může pomoci výše zmíněný režim spánku. Spotřebitelé vyzdvihují moderní design klimatizace a výkon dostatečný i pro větší místnosti. Pozitivní stránkou klimatizace je i nižší pořizovací cena.

Recenze a zkušenosti s mobilní klimatizací Klarstein Metrobreeze Miami
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pořizovací cena
Čtyři režimy
Moderní design

Negatíva

Vyšší hlučnost
Vhodná do menších prostorů

Chladicí výkon: 2,6 kW ● Maximální plocha k chlazení: 44 m2 ● Maximální průtok vzduchu: 380 m3/h ● Energ. třída chlazení: A ● Max. hlučnost: 65 dB ● Hmotnost: 24,5 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)