Brit Premium by Nature Sensitive Lamb granule pro psy – recenze

Prémiové suché krmivo značky Brit je určeno pro dospělé psy všech velikostí. Většinově se skládá z proteinové složky ve formě jehněčího masa, přičemž zdravým dodatkem je i lososový olej, díky kterému psi nabývají krásnou lesklou srst a zdravou kůži. Absence obilovin v receptuře činí z těchto psích granulí stravu vhodnou pro psy s alergiemi a potravinovými intolerancemi. Obsah ovoce a koření prospívá dobrému trávení, zatímco schránky korýšů jsou ideální pro zdravé psí klouby, šlachy a chrupavky.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb

Granule pro všechna plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou je jehněčí maso, 26 % proteinů, 13 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V případě prémiových granulí Brit pro dospělé psy všech plemen jde o většinovou složku v podobě jehněčího masa. Vysoký obsah vykostěného (20 %) a sušeného (15 %) jehněčího masa je vynikajícím přírodním zdrojem proteinů pro psí organismus. Živočišné bílkoviny a přírodní zdroje vitamínů podporují imunitu a celkové zdraví psa. Velkou výhodou těchto českých granulí pro psy je absence lepku, a tedy obilninových alergenů, díky čemuž jsou granule vhodné pro psy s citlivým trávením. V krmivu se nanejvýš nachází oves, a tedy bezlepková obilnina, jejíž vysoká nutriční hodnota dodává psům spoustu energie.

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb recenze

Bohatý zdroj potřebných látek

Dokonalé funkci srdce, zdravé kůži a hebké lesklé srsti prospívá lososový olej, který je přírodním zdrojem omega-3 mastných kyselin. Ve složení můžete kromě těchto ingrediencí nalézt i různé ovoce, jako například sušená jablka a citrusy, ale i bylinky, jako hřebíček, rozmarýn a kurkuma, které prospívají dobrému trávení. Složení těchto granulí pro psy totiž podporuje optimální stav střevní mikroflóry. Ideální složkou pro zdravé klouby, šlachy a chrupavky vašeho psa jsou schránky, resp. škeble korýšů obsahující velmi potřebný kolagen.

Zkušenosti s Brit Premium by Nature Sensitive Lamb

Bezobilninové granule jsou vhodné pro psy s alergií, avšak ne každému čtyřnohému jedinci prospívají. Některým může vůně, samotná chuť či velikost granulí vyhovovat, jiným ne. Mnoho závisí na preferencích vašeho psa, ale vysoký obsah masa v tomto psím krmivu je obrovskou výhodou. Velikost balení bohatě postačuje na jeden měsíc, ale mnohé může odradit vyšší cena v porovnání s kuřecími granulemi totožné značky. Jako u většiny dlouhodobě vyráběných produktů, i v tomto případě je možné, že se kvalita časem zhoršila, a to ve formě neustále jiné velikosti a konzistence granulí. To však nemění nic na tom, že poměr ceny a kvality ingrediencí je více než uspokojující.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Brit Premium by Nature Sensitive Lamb
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodné pro citlivé zažívání
Krmivo bez obilovin – grain free
Dobré složení – hodně masa

Negatíva

Otevírání balení je složitější
Vyšší cena než za kuřecí balení
Nekonzistentní kvalita krmiva

Většinová složka krmiva: jehněčí maso ● Energetická hodnota: 3 660 kcal/kg ● Grain free: ano ● Procento proteinů: 26 % ● Procento tuků: 13 % ● Velikost plemene: všechny ● Věková kategorie psa: dospělý ● Objem balení: 15 kg ● Další složky: rýže, kuřecí tuk, lososový olej, sušená jablka, kolagen, pivovarské kvasnice, škeble korýšů

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)