Bosch GAS 18V-10 L Professional průmyslový vysavač – recenze

Průmyslový vysavač Bosch GAS 18V-10 L patří do střední cenové kategorie. Není napájen ze sítě, ale z akumulátoru. Mezi jeho přední výhody patří zejména jednoduchá mobilita a pohodlné používání. Díky akumulátorovému provedení vás při vysávání nebude obtěžovat žádný kabel a vy tak můžete uklidit i místa, kde není k dispozici elektřina.

Publikované: 16.06.2023
Aktualizované: 24.10.2023
Obsah článku:

Bosch GAS 18V-10 L Professional

Průmyslový vysavač pro mokro-suché vysávání, 18V akumulátor, průtok vzduchu 34 l/s, 10litrová sběrná nádoba.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Model akumulátorového průmyslového vysavače Bosch je velmi podobný s vysavačem Makita DVC750LZX1. I přesto, že akumulátorové modely jsou méně výkonné než ty, které jsou napájeny ze sítě, nabízí mnoho výhod. K přednostem patří jeho flexibilita, nízká hmotnost 4,7 kg či bezsáčkové provedení. Objem sběrné nádoby dosahuje 10 litrů. Zvládne mokré i suché vysávání. Pro profesionální použití bychom jej příliš nedoporučovali. Své uplatnění si najde spíše u kutilů.

Bosch GAS 18V-10 L recenze

Rozsáhlé příslušenství

Součástí balení je kromě samotného vysavače také adaptér, filtr, trubice, podlahová hubice, sací hlava, hadice, ramenní popruh, 3dílná sada sacího potrubí a 4dílná sada otočných koleček. Akumulátor s nabíječkou nejsou součástí balení. O výdrži baterie vás bude informovat světelný indikátor na vrchu vysavače.

Zkušenosti s Bosch GAS 18V-10 L

Hledáte výkonného domácího pomocníka, který se nezalekne suchých ani mokrých nečistot? Model Bosch GAS 18V-10 L Professional vám můžeme jen doporučit. Díky jeho kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a akumulátoru si jej můžete vzít i do dílny či na pomocné exteriérové práce. Spotřebitelům se líbí jeho dostatečný výkon, nízká hmotnost i kvalitní provedení. Slabší stránky jsme na zařízení žádné nenašli.

Recenze a zkušenosti s průmyslovým vysavačem Bosch GAS 18V-10 L
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Rozměry a nízká hmotnost
Suché i mokré vysávání

Negatíva

Akumulátor není součástí balení

Vysávání: suché / mokré ● Typ napájení: akumulátor 18 V ● Průtok vzduchu: 34 l/s ● Objem sběrné nádoby: 10 l ● Hmotnost: 4,7 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)