Kärcher NT 22/1 Ap Te L průmyslový vysavač – recenze

Průmyslový mokro-suchý vysavač Kärcher je vhodný pro lehké až středně těžké práce, a to i v profesionálních oblastech. Užitečnou pomůckou je elektrická zásuvka s funkcí automatického startu pro elektrické nářadí. Objem sběrné nádoby představuje slušných 22 litrů. Silný motor o příkonu 1 300 W spolehlivě odstraní i odolnou špínu. Zanesený filtr již nebude problém, díky poloautomatickému systému čištění stisknete jedno tlačítko a filtr je opět připraven.

Publikované: 16.06.2023
Aktualizované: 24.10.2023
Obsah článku:

Kärcher NT 22/1 Ap Te L

Průmyslový vysavač pro mokro-suché vysávání, příkon 1 300 W, průtok vzduchu 71 l/s, 22litrová sběrná nádoba.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vítězem našeho testu se stal průmyslový vysavač Kärcher NT 22/1 Ap Te L. Je určen k vysávání mokrých i suchých nečistot, což jistě každý ocení. Oblíbí si jej nejen řemeslníci či stavbaři, ale také běžní uživatelé, kterým může pomoci při náročnějších domácích pracích. Je vybaven silným motorem o příkonu 1 300 W, který spolehlivě odstraní odolnou špínu.

Poloautomatický systém čištění

Hrubé nečistoty, množství prachu ani vylité tekutiny mu nedělají problém. Vlhkuvzdorný patronový PES filtr účinně zachytí veškerý prach a nevadí mu ani dlouhý úklid. Díky poloautomatickému systému čištění stačí stisknout jedno tlačítko a zanesený filtr je opět připraven. Výhodou je bezsáčkové provedení. Nádobu po vysávání lehce vysypete. Najednou pojme vysavač až 22 litrů odpadu, což je ve srovnání s několika konkurenčními modely slušená kapacita. Přívod sací hadice je integrován přímo do hlavy zařízení, což umožňuje maximální využití kapacity zásobníku.

Kärcher NT 22/1 Ap Te L recenze

Přípojka pro elektrické nářadí

Vysavač Kärcher navíc disponuje elektrickou zásuvkou s funkcí automatického startu pro elektrické nářadí. Můžete tak například vrtat a vysávat zároveň. Vysávání rozsáhlých prostor usnadňuje dlouhý, 6metrový kabel. Navzdory vyšší hmotnosti vysavače cca 9 kg vám transport usnadní čtyři pevná kolečka.

Vyšší hladina hluku

Hlučnost zmíněného modelu je o něco vyšší než v případě klasického podlahového vysavače, ale stále je docela přijatelná. Vyšplhá se maximálně na úroveň 72 dB(A). Oceňujeme přibalené příslušenství, které vám značně zjednoduší práci. V balení naleznete 1-9metrovou sací hadici, 2 sací trubice, filtrační sáček, podlahovou hubici na mokré i suché vysávání, štěrbinovou hubici, připojovací objímku pro elektronářadí, automatické zapínání a vypínání elektronářadí, patronový filtr, otočné kolečko s aretací.

Průmyslový vysavač Kärcher NT 22/1 Ap Te L recenze

Zkušenosti s Kärcher NT 22/1 Ap Te L

Průmyslový vysavač Kärcher NT 22/1 Ap Te L nabízí vysoký výkon a s ním spojené různé možnosti využití. Oceňujeme přibalené příslušenství, dostatečně velkou kapacitu nádoby i možnost připojení jiného nářadí. Své uplatnění si jistě najde nejen v profesionálních oblastech.

Recenze a zkušenosti s průmyslovým vysavačem Kärcher NT 22/1 Ap Te L
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Suché i vlhké vysávání
Příslušenství
Cena/kvalita

Negatíva

Hlučnost

Vysávanie: suché / mokré ● Príkon: 1 300 W ● Prietok vzduchu: 71 l/s ● Objem zbernej nádoby: 22 l ● Dĺžka kábla: 6 m ● Hlučnosť: 72 dB(A) ● Hmotnosť: 9,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)