Scheppach ASP 30 Plus průmyslový vysavač – recenze

I levný průmyslový vysavač Scheppach ASP 30 Plus vám má co nabídnout. Má odolné tělo z nerezu s kapacitou zásobníku až 30 litrů. Výhodou je jeho nízká hmotnost, pouhých 6,8 kg a jednoduché ovládání. Je vybaven funkcí mechanického oklepnutí filtru. V případě, že se filtr ucpe, nechtěných částic jej zbavíte jednoduše, mechanickými rázy. Za zmínku stojí délka kabelu a hadice, díky které má vysavač dobrý dosah. Nechybí mu účinný Hepa filtr.

Publikované: 16.06.2023
Aktualizované: 24.10.2023
Obsah článku:

Scheppach ASP 30 Plus

Průmyslový vysavač pro mokro-suché vysávání, příkon 1 200 W, 30litrová sběrná nádoba.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kdo by měl rád nepořádek? I když to možná ke správné dílně patří, jistě se vám bude lépe pracovat v čistém prostředí. Pokud nechcete příliš investovat, vysavač Scheppach ASP 30 Plus bude pro vás skvělou volbou. Pomůže vám uklidit dílnu, garáž, haly či stavby, ale využít jej můžete i při čištění zahrady nebo domácnosti. Jedná se o výkonný průmyslový vysavač, který se hodí pro potřeby profesionálních řemeslníků, ale i běžných uživatelů.

Spolehlivé suché i mokré vysávání

Průmyslový vysavač Scheppach ASP 30 Plus se pyšní příkonem 1 200 W. Využijete jej nejen při vysávání suchých nečistot, ale i při mokrých. Disponuje spodní výpustí vody. Abyste nemuseli vysáté nečistoty každou chvíli vysypávat, oceníte velkou nádobu na nečistoty. Její objem má až 30 litrů, což je dokonce více než má vítěz testu Kärcher NT 22/1 Ap Te L. Vysavač je vybaven odolným nerezovým tělem, čtveřicí praktických otočných koleček a dlouhou rukojetí pro snadné přenášení. Vyzdvihujeme detail v podobě speciálních drážek, do kterých můžete umístit kabel i veškeré ostatní příslušenství.

Scheppach ASP 30 Plus recenze

Funkční výbava vysavače

Tento model je jako jeden z mála ve své třídě vybaven funkcí mechanického oklepání filtru. Jde v podstatě o to, že při vysávání některých materiálů se filtr zanese malými částicemi, kterých se zbavíte jednoduše, jen mechanickými nárazy. Vyhnete se tak zdlouhavému rozebírání spotřebiče a budete moci bez čekání pokračovat v práci. Užitečná je i funkce foukání. Její zásluhou můžete z těžko přístupných míst nečistoty jednoduše vyfoukat.

Příslušenství k vysavači

Obsahová výbava tohoto vysavače je slabší. Minusem je podle spotřebitelů chybějící nástavec na hrubou nečistotu a také chybějící redukce pro různé průměry. Součástí balení je 3metrová sací hadice, kovová teleskopická trubka, přepínatelná podlahová hubice, štěrbinová hubice, prachový sáček, pěnový filtr a užitečný HEPA filtr.

Scheppach ASP 30 Plus filtr

Zkušenosti se Scheppach ASP 30 Plus

Přestože tento vysavač je z nižší cenové kategorie, uživatelům má co nabídnout. Potěší silným výkonem i dostatečně velkou nádobou. Kladnou stránkou je jeho masivní zhotovení. Kvalitní, nerezavějící ocel odolá bakteriím, chemické i elektrochemické korozi i mechanickému poškození. Uživatelé oceňují kolečka, díky kterým se s vysavačem dobře manipuluje, a také funkci oklepu. Navíc, z pohledu ceny je také výhodný. Jako nevýhodu často uvádějí chybějící příslušenství. Vysavač je sice určen pro hrubou špínu a kousky materiálů, ale pro tyto účely k němu chybí vhodná hadice. Také jsme si všimli jako nevýhodu vyšší hlučnosti, ale v popisu od výrobců se neuvádí její přesná hodnota.

Recenze a zkušenosti s průmyslovým vysavačem Scheppach ASP 30 Plus
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pevná konstrukce
Funkce oklepu
Velká sběrná nádoba

Negatíva

Menší příslušenství
Hlučnost

Vysávání: suché / mokré ● Příkon: 1 200 W ● Objem sběrné nádoby: 30 l ● Délka kabelu: 4 m ● Hmotnost: 8,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)