Bosch UniversalVac 15 průmyslový vysavač – recenze

Pokud hledáte kompromis mezi cenou a výkonem, podívejte se na model Bosch UniversalVac 15. Tento univerzální vysavač je určen pro použití ve vnitřních i venkovních prostorách, pro suché i mokré vysávání a dokonce i pro odfukování. Poradí si s jemným prachem, ale také s hrubými nečistotami v dílně.

Publikované: 16.06.2023
Aktualizované: 24.10.2023
Obsah článku:

Bosch UniversalVac 15

Průmyslový vysavač pro mokro-suché vysávání, příkon 1 000 W, průtok vzduchu 234 l/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Průmyslový vysavač Bosch disponuje příkonem 1 000 W. Vestavná filtrová vložka umožňuje suché i mokré vysávání bez nutnosti výměny filtru. Nádoba má objem 15 litrů a z toho 8,5 litru lze použít na tekutiny. Speciální funkci foukání můžete použít například při úklidu listí.

Bosch UniversalVac 15 recenze

Univerzální adaptér

Podobně jako model Kärcher NT 22/1 Ap Te L i Bosch disponuje univerzálním adaptérem, ke kterému můžete připojit další elektrické nářadí. Díky tomu umíte při práci rovnou odsávat prach. Navíc, vysavač se automaticky spouští a vypíná v souladu s nářadím.

Příslušenství

Na příslušenství závisí zejména možné využití vysavače. Co je součástí balení tohoto modelu? V balení naleznete hubici na podlahu, gumovou hubici, štěrbinovou hubici, 2 extrakční trubky, extrakční adaptér, 2,2metrovou hadici, rukojeť, papírový filtrační sáček, filtr a předřazený filtr. Zásluhou úzké štěrbinové hubice a 2,2 metru dlouhé hadice se vysavač dostane i na hůře přístupná místa. Veškeré příslušenství lze snadno uchytit přímo k vysavači, aby bylo stále dostupné. Zmíníme ještě hmotnost, která dosahuje cca 7 kg.

Průmyslový vysavač Bosch UniversalVac 15

Zkušenosti s Bosch UniversalVac 15

Cenově dostupný model Bosch UniversalVac 15 je spotřebiteli často chválen. Vzhledem k nízké ceně nabízí dobrý sací výkon i dostatečný objem nádoby. Jediné, co mu lze vytknout, jsou ohebné plastové trubice. Zákazníci by uvítali kovové.

Recenze a zkušenosti s průmyslovým vysavačem Bosch UniversalVac 15
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/výkon
Objem nádoby
Příslušenství

Negatíva

Ohebné plastové trubice

Vysávání: suché / mokré ● Příkon: 1 000 W ● Průtok vzduchu: 234 l/h ● Objem sběrné nádoby: 15 l ● Hlučnost: 77 dB(A) ● Hmotnost: 7 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)