BWT Slim filtrační konvice – recenze

Plastová filtrační konvice s celkovým objemem 3,5 l přefiltruje 2,4 l. Praktické průtokové víčko umožňuje pohodlné doplňování vody. K dispozici je pouze mechanický indikátor výměny filtru, ta by měla probíhat každých 30 až 45 dní.

Publikované: 14.01.2022
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

BWT Slim

Plastová filtrační konvice s celkovým objemem 3,5 l a objemem přefiltrované vody 2,4 l, mechanický indikátor výměny filtru.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Levná, velká a efektivní. I těmito přívlastky lze označit filtrační konvici BWT Slim, jejíž objem je až 3,6 litru. Do nádoby na čistě přefiltrovanou vodu se vejde až 2,4 litru. Tento model nemá automatický indikátor výměny filtru. Díky štíhlému a vysokému tělu se vejde i do lednice a můžete ji mýt v myčce nádobí.

Štědrý objem

Filtrační konvice BWT se na trhu řadí k těm lepším, a přestože je konkurence (hlavně značky Brita) silná, v poměru ceny a kvality je BWT velmi dobrou volbou. Model BWT Slim disponuje štědrým objemem: až 3,6 litru. Najednou přefiltruje 1,2 litru vody a spodní nádoba má celkový objem 2,4 litru vody. Díky tomuto objemu tak vodu rozhodně nebudete muset nalévat po dvou sklenicích vody. Velkým pozitivem není jen vstupní investice, ale také investice do náhradních filtrů, které jsou cenově dostupné. Jejich efektivita je přitom velmi dobrá.

BWT Slim recenze

Mechanický kalendář

Výměna filtru by měla probíhat každých 30 až 45 dní. I v závislosti na množství přefiltrované vody. Na víku má konvice jen mechanický kalendář, kde si můžete poznačit, kdy jste filtr měnili. Množství filtrované vody konvice měřit neumí. Vodu doplňujete přes praktické překlápěcí víčko. Nemusíte tak sundávat celé víko. Štíhlé tělo konvice vám umožňuje umístit ji i do dveří lednice a skladovat vodu v chladu. Spotřebitelé si pochvalují snižující se množství vodního kamene, také je citelně snížen obsah chlóru a patrné je i zlepšení chuti.

Zkušenosti s BWT Slim

Konvice na filtrování vody BWT Slim je skvělým kompromisem, co se týče velikosti a ceny. Za nízkou částku můžete mít filtrační konvici o objemu 3,6 litru, který je srovnatelný s konvicí Brita Elemaris Meter XL. Až 2,4 litru přefiltrované vody je velkým plusem. Najednou přefiltrujete 1,2 litru. Plnění je řešeno praktickým průtokovým víčkem. Navzdory nízké ceně tento model působí kvalitně. Chybí mu sice elektronický indikátor výměny filtru, ale vzhledem k ceně jde o velmi zanedbatelný nedostatek. Účinek filtrace potvrzuje spokojenost zákazníků a řada pozitivních referencí.

Recenze a zkušenosti s filtrační konvicí BWT Slim
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Velký objem
Praktické napouštění vody

Negatíva

Mechanický indikátor výměny filtru

Celkový objem nádoby: 3,6 l ● Objem přefiltrované vody: 2,4 l ● Indikátor výměny filtru: ano/mechanický ● Materiál: plast

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.6%)