Acana Wild Coast granule pro psy – recenze

Superprémiové suché krmivo Arcana je určeno pro dospělé psy všech velikostí. Většinově se skládá z proteinové složky ve formě rybího masa. Pro absenci obilovin s množstvím alergenů je vhodnou volbou pro psy s alergiemi, díky řezanému ovsu zajišťují stabilitu cukru v krvi a brání přebytečnému ukládání tuku.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Acana Wild Coast

Granule pro všechna plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou je rybí maso, 29 % proteinů, 17 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Prémiové granule disponují recepturou bez použití obilovin obsahujících množství alergenů. Využíván je výhradně oves, přičemž nejobsažnější složkou granulí je rybí maso. Ryby využívané pro výrobu krmiva pro psy jsou loveny v přírodních vodách u severního pobřeží ostrova Vancouver. Jsou dodávány celé a čerstvé, takže překypují chutí a živinami. Granule jsou plné potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin zajišťujících vrcholovou kondici psa. O celkové zdraví čtyřnohého miláčka se postará také řezaný oves s nízkým glykemickým indexem, který nejenže zajišťuje stabilitu cukru v krvi, ale také brání přebytečnému ukládání tuku.

Acana Wild Coast recenze

Rybí přírodní zdroj důležitých živin

Acana granule oproti Eminent Dog Adult 26/15Brit Premium by Nature Sensitive Lamb disponují větším procentuálním obsahem masa, přesněji 50 %, přičemž jedna třetina je čerstvá, dodávající živiny v té nejvýživnější podobě, a dvě třetiny jsou silným zdrojem přírodních proteinů v sušené podobě. Granule jsou vyráběny ze tří druhů masa, a to z Pacifického sledě, platýse a štikozubce obecného, přičemž použity jsou i jejich orgány a chrupavky. Mezi výjimečné složky bohaté na živiny patří například hnědá mořská řasa, zelí, hrušky, levandule, šípky, ale také olej ze sledě a kurkuma.

Zkušenosti s Acana Wild Coast

Superprémiová kvalita krmiva se projevuje nejen na vnitřní funkci psího organismu v podobě správného trávení a zdravých kloubů, ale také svalnatou stavbou těla a krásnou lesklou srstí po určité době krmení granulemi Arcana. Velkou výhodou je složení bez obilovin a s velkým obsahem masa, což činí z krmiva stravu vhodnou pro ty nejnáročnější a nejvybíravější čtyřnohé spotřebitele.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Acana Wild Coast
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Top krmivo
Kvalitní suroviny
Zdravý a krásný pes bez trávicích potíží

Negatíva

Žádné

Většinová složka krmiva: rybí maso ● Energetická hodnota: 3 493 kcal/kg ● Grain free: ano ● Procento proteinů: 29 % ● Procento tuků: 17 % ● Velikost plemene: všechny ● Věková kategorie psa: dospělý ● Objem balení: 17 kg ● Další složky: hrách, čočka, oves, sušená hnědá mořská řasa, špenát, levandule, zelí


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)