Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice granule pro psy – recenze

Další jehněčí granule Brit v našem testu jsou příznačné absencí lepku, díky čemuž se řadí mezi hypoalergenní. Vysoce snášenlivé složení eliminuje výskyt potravinových intolerancí a alergických reakcí psa. Je to vyvážená strava superprémiové kvality pro dospělé psy středních plemen od 10 do 25 kilogramů.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice

Granule pro střední plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou jsou jehněčí maso a rýže, 26 % proteinů, 16 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Velkou výhodou krmiva je jeho přizpůsobení nutričně náročnějším psům, přičemž obohacení o funkční prvky pomáhá zvelebovat imunitu psa, a tak předcházet nemocem. Máme-li toto krmivo porovnat s nejprodávanějšími granulemi pro psy totožné značky Brit Premium by Nature Sensitive Lamb, přijdeme na mnoho podobností, ale i jeden velký rozdíl. Složením v podobě bylinkových a ovocných extraktů či schránek korýšů prospěšných pro psí klouby, chrupavky a šlachy jsou tato krmiva totožná. Porovnáme-li však cenu za daný objem balení, zjistíme, že granule Brit Care s jehněčím a rýží jsou podstatně dražší i přes o 3 kilogramy nižší hmotnost dodávaného krmiva.

Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice recenze

Zkušenosti s Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice

V mnoha případech je přítomnost vyššího podílu bílkovin výhodou, avšak ne každému psovi musí tato složka prospívat. Některým jedincům může nadbytek bílkovin způsobit problémy s trávením, resp. se stolicí. Vynikající nutriční hodnoty a léty osvědčené kvalitní složení se odráží na velké spokojenosti spotřebitelů. Avšak vyšší cena v porovnání s běžnými jehněčími granulemi pro psy téže značky může mnohé odradit.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Psovi chutia a voňajú
Hypoalergénne krmivo

Negatíva

Pes mal alergickú reakciu – svrbenie
Väčšie balenie by bolo lepšie

Většinová složka krmiva: jehněčí maso a rýže ● Energetická hodnota: 3 820 kcal/kg ● Grain free: ano ● Procento proteinů: 26 % ● Procento tuků: 16 % ● Velikost plemene: střední ● Věková kategorie psa: dospělý ● Objem balení: 12 kg ● Další složky: kuřecí tuk, lososový olej, schránky korýšů, výtažky z bylinek a ovoce, pivovarské kvasnice

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)