Eminent Dog Adult 26/15 granule pro psy – recenze

Superprémiové kuřecí granule Eminent splňují všechny specifické požadavky na suché granule určené pro dospělé psy malých a středních plemen.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Eminent Dog Adult 26/15

Granule pro malá a střední plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou je kuřecí maso, 26 % proteinů, 15 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Superprémiové kuřecí granule Eminent splňují všechny specifické požadavky na suché granule určené pro dospělé psy malých a středních plemen. Drůbeží maso jako zdroj lehce stravitelných bílkovin a ideální hladina tuků reprezentovaná drůbežím tukem a kokosovým olejem dodávají psovi dostatek živin pro prosperující a zdravý život. Zlepšenou kondici a vitalitu psa má na svědomí přiměřený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin obsažený ve lněných a slunečnicových semínkách či v samotném kokosovém oleji. Pozor je však třeba dát na pšenici, protože jako častý alergen může způsobovat potíže psům s citlivým trávením.

Eminent Dog Adult 26/15 recenze

Prospěšné složení a prevence proti kožním chorobám

Složení je prospěšné z několika důvodů. Funkci trávicího systému psa zlepšuje zmiňovaný kokosový olej a řepná vláknina, přičemž optimální přítomnost fosforu a vápníku prospívá zdravému chrupu psa. To v kombinaci s ideální velikostí granulí je důležité zejména v případě malých a trpasličích plemen. Zatímco v krmivu Brit Premium by Nature Sensitive Lamb zastává roli kůži prospěšné složky lososový olej, v těchto granulích jsou to omega-3 a -6 mastné kyseliny v kombinaci s vitamíny A a B. Tyto prvky společně dokážou nejen zabránit kožním problémům a chorobám, ale také ji regenerují a zvyšují kvalitu srsti.

Zkušenosti s Eminent Dog Adult 26/15

Pravdou je, že krmivo, jehož složkou je pšenice, není určeno pro citlivé psy, ale vysoký obsah živočišných bílkovin jistě vyhovuje mnoha spotřebitelům. Výhodou je přiměřená velikost granulí, kterou si pochvalují zejména majitelé drobných psů. Krmivo nejenže zvyšuje vitalitu psů, ale také je prospěšné pro jejich srst, kůži a chrup. Poměr kvalitního složení a ceny je více než uspokojivý, což v kombinaci se spokojeným, zdravým psem je pro spotřebitele rozhodně potěšující zprávou.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Eminent Dog Adult 26/15
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní složení
Pes je zdravější a vitálnější
Optimální velikost granulí pro malá a trpasličí plemena

Negatíva

Přítomnost pšenice

Většinová složka krmiva: kuřecí maso ● Energetická hodnota: neuvedena ● Grain free: ne ● Procento proteinů: 26 % ● Procento tuků: 15 % ● Velikost plemene: malá a střední ● Věková kategorie psa: dospělý ● Objem balení: 15 kg ● Další složkyGranule pro malá a střední plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou je kuřecí maso, 26 % proteinů, 15 % tuků: kukuřice, pšenice, rýže, lněná a slunečnicová semínka, kokosový olej


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)