Royal Canin Mini Adult granule pro psy – recenze

Superprémiové granule pro čivavy a jiná malá plemena do 10 kilogramů se starají o dokonalé zdraví a vzhled této specifické kategorie dospělých psů. Energii jim dodává optimální množství drůbežích bílkovin.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Royal Canin Mini Adult

Granule pro malá plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou je kukuřice, 27 % proteinů, 16 % tuků.
Prohlédnout nejlepší nabídku

Pro malé psy je nejdůležitější udržet ideální váhu, protože jejich krátké nohy nedokážou účinně pracovat s nadměrně zvýšenou hmotností. Proto je jednou z účinných látek v těchto granulích L-kartinin, který se stará o metabolismus a spalování tuků.

Royal Canin Mini Adult recenze

Kukuřičné granule se vším pro zdravý chrup

Výrobce přirozeně myslel na menší chrup malých psů, a proto je potřebám přizpůsobil velikost a tvar granulí, čímž usnadnil jejich uchopení a kousání. Pro zdravý chrup jsou prospěšné i v granulích přítomné látky vážící vápník ze slin, což eliminuje riziko vzniku zubního kamene. Odrazovat však může spotřebitele nadměrný obsah kukuřice a kukuřičných složek, přičemž masa je v krmivu málo. Stále totiž platí, že živočišné bílkoviny jsou pro psí zdraví prospěšnější než ty rostlinné.

Zkušenosti s Royal Canin Mini Adult

Zatímco pro některé psy to může být dlouholetě ověřené krmivo, jiným nemusí pro mastnotu či nepříjemný pach vyhovovat. Ovšem v některých případech tyto granule chutnají nejen psům, ale i kočkám. Nevýhodou je předražené malé balení a velké množství kukuřičných produktů ve složení. I přes recepturu, která může často odradit, se spotřebitelské recenze shodují v pozitivních ohlasech v souvislosti s viditelnou spokojeností psů s granulemi, ale i zlepšením vzhledu srsti a kůže, ale také trávení.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Royal Canin Mini Adult
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vše potřebné pro malá plemena
Krásná a lesklá srst
Zřejmě chutné

Negatíva

Málo masa
Drahé
Pach, konzistence

Většinová složka krmiva: kukuřice ● Energetická hodnota: 3 974 kcal/kg ● Grain free: ne ● Procento proteinů: 27 % ● Procento tuků: 16 % ● Velikost plemene: malé ● Věková kategorie psa: dospělý ● Objem balení: 8 kg ● Další složky: kukuřičná moučka, dehydratované hovězí a vepřové bílkoviny, kukuřičný lepek, řepná dužina, sójový olej, rybí tuk, bílá rýže

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)