Happy Dog Profi Line Sportive granule pro psy – recenze

Granule pro aktivní psy disponují vyšším množstvím živin určeným pro psy středních plemen s vyšší fyzickou zátěží. Těmito granulemi by měli být krmena zejména sportující a pracovní psy se střední až vysokou zátěží.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 12.09.2023
Obsah článku:

Happy Dog Profi Line Sportive

Granule pro střední plemena, vhodné pro dospělé psy s vysokou fyzickou aktivitou, většinovou složkou jsou pšeničná mouka a hovězí maso, 26 % proteinů, 16 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Je v nich obsažen vyšší podíl stavebních bílkovin z hovězí svaloviny na pokrytí většího množství vydávané energie. Kromě hověziny je do receptury přidáváno i lehce stravitelné maso z drůbeže a ryb.

Happy Dog Profi Line Sportive recenze

Pohotové dodání energie

Happy Dog granule jsou vyráběny na principu rychlého dodání energie, přičemž tento úkol má „v rukou“ přítomný drůbeží tuk. Ten psa doslova nabije pohotovou energií. Jako granule Eminent Dog Puppy, i tyto se mohou podávat fenám, které jsou v tzv. pasivní fyzické zátěži, a to jednak během těhotenství, ale také v době odchovu štěňat na mateřském mléce. Těmito granulemi můžete krmit i mladého psa středního a velkého plemene v procesu aktivního výcviku a tréninku. Později, když bude váš pes fyzicky zatěžován minimálně, změňte také jeho stravu, aby nepřijímal nadbytečné živiny, které nedokáže během dne spálit.

Zkušenosti s Happy Dog Profi Line Sportive

Přítomnost ječmene, pšenice a pšeničné mouky hned evokuje, že v případě psů s citlivým zažíváním bude docházet k trávicím obtížím, ale z mnoha spotřebitelských zkušeností vyplývá, že k alergickým reakcím z tohoto krmiva nedochází. No to platí pro psy, které nejsou na lepek vysloveně alergické. Pro některé psy mohou být Happy Dog granule v porovnání s jinými značkami trochu tvrdší, ale to lze snadno napravit namočením do vody. Výsledkem krmení aktivních psů těmito hovězími granulemi je zlepšení kondice, krásná srst, zdravé trávení, a tím pádem i šťastný, energický pes.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Happy Dog Profi Line Sportive
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a kvality
Aktivita psa po snědení
Dostatečně velké balení

Negatíva

Lepek

Většinová složka krmiva: pšeničná mouka a hovězí maso ● Energetická hodnota: 3 950 kcal/kg ● Grain free: ne ● Procento proteinů: 26 % ● Procento tuků: 16 % ● Velikost plemene: střední ● Věková kategorie psa: dospělý s vysokou fyzickou aktivitou ● Objem balení: 20 kg ● Další složky: drůbeží protein a tuk, ječmen, pšenice, kukuřice, jablečná dřeň, rybí moučka


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)