Husqvarna LC 247S benzinová sekačka – recenze

Benzinová sekačka Husqvarna s výkonem 2,2 kW je vhodnou volbou do zahrad o velikosti do 800 m2. Šířka záběru je 47 cm, sekačka váží 29,5 kg. Vyrobena je z odolného kompozitu. Výšku sečení lze nastavit od 20 do 75 mm. Sběrný koš má 55 litrů.

Publikované: 31.08.2022
Aktualizované: 26.01.2023
Obsah článku:

Husqvarna LC 247S

Benzinová sekačka s výkonem 2,2 kW, šířka záběru 47 cm, nastavení výšky sečení, 55litrový sběrný koš, zadní kola s pohonem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud zvažujete koupi benzinové sekačky Husqvarna a modely Husqvarna LC 353AWD a Husqvarna LC 356VP jsou pro vás zbytečně výkonné nebo cenově nedostupné, řešením pro vás může být model Husqvarna LC 247S. Tato sekačka je dostatečně výkonná, ale zároveň potěší přijatelnou cenou. Čistý výkon dosahuje 2,2 kW. Disponuje vlastním pohonem, který pohání zadní kola. Maximální rychlost vpřed činí 4 km/h. Sekačka je osazena výkonným motorem Husqvarna s automatickým sytičem.

Husqvarna LC 247S recenze

Jednoduchá a pohodlná obsluha

Oproti předchozím zmiňovaným modelům má i o něco menší, 47 cm široký pracovní záběr. Sekačka váží 29,5 kg a díky vlastnímu pohonu se s ní bude pracovat jednodušeji. Nosná konstrukce není vyrobena z oceli, ale z odolného kompozitu. Sklopná a ergonomická rukojeť se postará o pohodlnou obsluhu a skladování. Snadným nastavením výšky sečení a intuitivním ovládáním si rovněž usnadníte práci. Na výběr máte ze šesti výšek od 20 mm do 75 mm. Po skončení určitě oceníte snadné složení rukojeti za účelem jednoduché přepravy a skladování. Abychom nezapomněli, posečená tráva se při sečení sbírá do sběrného koše o objemu 55 litrů.

Zkušenosti s Husqvarna LC 247S

S touto sekačkou na trávu pro vás bude údržba středně velkého trávníku opravdovým potěšením. Její pracovní kapacita dosahuje uspokojivých 800 m2. Stejně jako u předchozích modelů chybí možnost ovládání plynu. Pokud trávník plánujete i mulčovat, sadu na tuto činnost si musíte dokoupit zvlášť. Stejně jako spotřebitelé pozitivně hodnotíme jednoduché používání, výbornou ergonomii, snadné startování i přijatelnou hmotnost. S touto sekačkou vám údržba trávníku půjde snadno. Za minus můžeme považovat nižší výkon či pracovní záběr, ale právě toto může být pro mnohé kupující výhodou.

Recenze a zkušenosti se sekačkou Husqvarna LC 247S
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přijatelná cena
Jednoduché ovládání
Ergonomie

Negatíva

Chybí možnost ovládání plynu
Slabší výkon

Typ sekačky: benzinová ● Výkon: 2,2 kW ● Šířka záběru: 47 cm ● Počet výšek sečení: 6 ● Systém pohonu: zadní kola s pohonem ● Objem sběrného koše: 55 l ● Hmotnost: 29,5 kg ● Hlučnost: 84 dB ● Materiál skeletu: kompozit

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)