Husqvarna LC 353AWD benzinová sekačka – recenze

Tato robustní a vysoce výkonná sekačka je poháněna benzinovým motorem. S výkonem 3,6 kW je vynikající volbou k sečení větších zahrad. Díky pohonu všech kol si poradí i s horším, kopcovitým terénem a také s málo udržovanými plochami s vyšší trávou. Šířka záběru činí 53 cm. Konstrukce je vyrobena z odolné svařované oceli, proto počítejte s vyšší váhou. Ta dosahuje přibližně 42 kg. Vyzdvihujeme objemný, 65litrový sběrný koš.

Publikované: 31.08.2022
Aktualizované: 27.01.2023
Obsah článku:

Husqvarna LC 353AWD

Benzinová sekačka o výkonu 3,6 kW, šířka záběru 53 cm, nastavení výšky sečení, pohon 4 × 4, 65litrový sběrný koš.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V našem testu si titul vítěze zasloužila benzinová sekačka Husqvarna LC 353 AWD. V nabídce společnosti Husqvarna dominují právě robustní benzinové sekačky. Tato sekačka dosahuje výkonu 3,6 kW a pomůže vám při údržbě velkých trávníků. Díky pohonu všech čtyř kol si poradí i s horším, kopcovitým terénem a také s málo udržovanými plochami s vyšší trávou. Maximální rychlost dopředu je 4,8 km/h. Sekačka umožňuje tři způsoby sečení trávy a kromě toho má také mnoho nastavení či různé doplňkové funkce.

Husqvarna LC 353 AWD recenze

Robustní konstrukce

Šířka záběru činí 53 cm. Výšku sečení si můžete vybrat z devíti poloh. Maximální výška sečení může dosahovat 101,6 mm a minimální 25,4 mm. Vyzdvihujeme objemný, 65litrový sběrný koš. Namísto něj můžete využít i zadní vyhazování posečené trávy. Konstrukce je vyrobena z odolné svařované oceli, ale počítejte s vyšší váhou. Ta dosahuje cca 42 kg. Obsluhu těžší sekačky se výrobci snažili zpříjemnit sklopnou, měkkou rukojetí. Tu si můžete nastavit, do jaké výšky potřebujete.

Zkušenosti s Husqvarna LC 353 AWD

Sekačka je vynikající volbou k sečení větších zahrad ve svažitém terénu. U tohoto modelu počítejte s vyšší cenou, ale pokud hledáte kvalitní sekačku, nebudete litovat. Je také vhodná pro profesionály. Ve spotřebitelských recenzích se často skloňují pozitivní názory na výkon, robustnost a pohon všech kol, který je využitelný na hůře dostupných místech. Minusem může být hlučnější chod, který je však vzhledem k vysokému výkonu pochopitelný. Řada zákazníků by ocenila možnost ovládání plynu a také boční vyhazování trávy.

Recenze a zkušenosti se sekačkou Husqvarna LC 353AWD
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Robustní konstrukce
Řada funkcí
Výkonnost

Negatíva

Vyšší cena
Chybí možnost ovládání plynu
Vyšší hmotnost

Typ sekačky: benzinová ● Výkon: 3,6 kW ● Šířka záběru: 53 cm ● Počet výšek sečení: 9 ● Systém pohonu: všechna kola ● Objem sběrného koše: 65 l ● Hmotnost: 41,7 kg ● Hlučnost: 83,3 dB ● Materiál skeletu: ocel

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(77.6%)