iGET KID F10 smart hodinky pro děti – recenze

Levné dětské smart hodinky, které nabízejí zajímavé funkce. Kromě monitoringu fyzické aktivity potěší také sledování tepu, okysličování krve či měření tělesné teploty. Hodinky se pyšní voděodolností s krytím IP68, a proto si s nimi můžete klidně zaplavat. Nabízejí slušnou výdrž baterie na jedno nabití, lákavý design pro děti i jednoduché ovládání. Plusem je sledování pitného režimu, osm chytrých her či různá upozornění. Hodinky lze sehnat za velmi příznivou cenu. Během jejich používání nás nic nezklamalo. Poměr ceny, kvality a výkonu je výborný.

Publikované: 20.09.2022
Aktualizované: 31.01.2023
Obsah článku:

iGET KID F10

Kapacita baterie 160 mAh, 1,4palcový displej, odolnost IP68, hry, monitorování zdraví a fyzické aktivity, chybí GPS i možnost volání přímo z hodinek.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Hodinky nás mile překvapily kvalitním zpracováním a nízko nastavenou pořizovací cenou. Jsou variabilní a dětem dokážou poskytnout spoustu zábavy. Na výběr je 40 různých ciferníků a povedený dotykový displej. Hodinky dokáží sledovat ujeté kroky, spálené kalorie, srdeční tep a dokonce i okysličování krve. Samozřejmostí je zaznamenávání fyzické aktivity, např. běhu, chůze nebo plavání. Potěšilo nás, že hodinky dokážou upozornit i na zvýšenou tělesnou teplotu.

Oceňujeme možnost nastavit si upozornění na každodenní aktivity, dá se nastavit např. buzení, snídaně nebo čas spánku. Kromě monitoringu fyzických aktivit a zdraví dokážou hodinky děti i zabavit. Nabízejí osm inteligentních her. Hry rozvíjejí logické myšlení a postřeh. Vyzdvihujeme, že všechny naměřené hodnoty lze zobrazit v mobilní aplikaci iGET FIT, ta je s hodinkami propojena prostřednictvím bluetooth.

iGET KID F10 recenze

Hodinky mají stylový design a jsou dostupné ve více barevných variantách. Díky tomu jsou vhodné pro holky i kluky. Vyzdvihujeme nízkou hmotnost, velmi dobré držení na ruce a štíhlý design. Líbí se nám, že hodinky učí děti samostatnosti. K dispozici je až deset přednastavených budíků s animací pro různé činnosti. Upozornění lze nastavit i na domácí úkoly nebo sportovní aktivity a podobně.

Hodinky sledují také pitný režim, o zdravý životní styl dítěte se tedy opravdu starají příkladně. Zmíníme ještě, že přes mobilní aplikaci lze nastavit uzamčení. To se hodí, když jsou děti ve škole nebo na kroužcích. Plusem je také odolnost vůči vodě a prachu, je zde krytí IP68, proto si s hodinkami můžete bez problémů zaplavat nebo je používat ve sprše. Baterie zaručuje slušnou výdrž, na jedno nabití vydrží 5 až 7 dní. Závisí to na intenzitě používání. Potěší také notifikace z mobilního telefonu, funkce najít mobil či možnost nastavit si vlastní ciferník.

Nevýhody produktu

Hodinky se nám používaly velmi dobře, dítě umí zabavit i ho ochránit. Během našeho testu jsme nepřišli na žádné závažné nedostatky. Hodinky nemají integrovaný mikrofon ani reproduktor, telefonáty se z nich nedají vybavit, a proto je třeba sáhnout po mobilním telefonu. Za tak nízkou cenu jsme takovou funkci ani neočekávali. Při koupi je třeba přihlížet k poměru ceny, výkonu a funkcí, který je u těchto hodinek výborný. Pokud hledáte levné a kvalitní dětské chytré hodinky, tyto mohou být správou volbou.

Dětské smart hodinky iGET KID F10

Parametry

Určenídětské
Typ displejedotykový
Úhlopříčka1,4 palce
Hmotnost32 g
NFCne
Hybridní hodinkyne
Slot pro SIMne
eSIMne
Odolnost vůči vodě a prachuano
GPSne
Glonassne
Gyroskopne
Akcelerometrano
Snímač tepuano
Vestavěný mikrofonne
Snímač okolního osvětleníne
Zabudovaný reproduktorne
Budík a připomínkyano
Barometrne
Krokoměrano
Výškoměrne

Zkušenosti s iGET KID F10

S názory na hodinky iGET se nepodělilo mnoho lidí. Ti uživatelé, kteří napsali svůj názor, pochválili design hodinek. Plus obdrželi i za týdenní výdrž baterie či monitoring aktivit. Některým překážel řemínek, který není nejpohodlnější. Spotřebitelé také uvedli, že hodinky jsou pro děti dobře vymyšlené, mají pěkné barvy, jsou odolné a lze je pořídit za dobrou cenu.

Recenzie a skúsenosti so smart hodinkami pre deti iGET KID F10
Zdroj: Heureka.cz

Recenzie a skúsenosti so smart hodinkami pre deti iGET KID F10
Zdroj: Mall.sk

Alternativy

iGET KID F10 jsou povedené hodinky, které však neumožňují přímé telefonování, nepodporují totiž SIM karty. Pokud vám tato funkce ani nechybí a hledáte vhodnou alternativu v podobné cenové kategorii, poohlédněte se po Lamax BCool. Hodinky mají pěkný design a kompaktní velikost, v balení jsou navíc až dva řemínky a upozornění na notifikace z mobilu probíhají diskrétně prostřednictvím vibrací. Další levné chytré hodinky pro děti jsou Forever JW-100. Potěší velmi dobré zpracování i jednoduché ovládání, které nebude činit problém žádnému dítěti. Z hodinek pod 1 500 Kč dáváme do pozornosti také Carneo GuardKid+. Naopak, hledáte-li hodinky s možností telefonických a videohovorů, sáhnout můžete po Niceboy Watch Kids Patrol.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Upozornění na zvýšenou teplotu
Slušná výdrž baterie
Osm chytrých her
Monitoring různých aktivit
Sledování pitného režimu
Voděodolnost s krytím IP68

Negatíva

Bez GPS i slotu na SIM kartu

Displej: 1,4 palce ● Voděodolnost: ano ● Krokoměr: ano ● Snímač tepu: ano ● GPS: ne ● Hmotnost: 32 gramů

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)