Niceboy Watch Kids Patrol hodinky na SIM kartu pro děti – recenze

Povedené dětské smart hodinky, které podporují 4G SIM karty. Umožňují obousměrné telefonování a díky integrované kameře i videohovory. Potěší odolnost vůči vodě a prachu, přehledná mobilní aplikace v českém jazyce a v neposlední řadě stabilní a kvalitní signál. Nechybí GPS modul, díky kterému lze sledovat pohyb dítěte či nastavit bezpečné zóny. Hodinky se pyšní velmi dobře čitelným displejem. Na žádná negativa jsme nepřišli, jedinou menší nevýhodou může být trošku vyšší cena, ale vzhledem k funkcím je adekvátní.

Publikované: 19.09.2022
Aktualizované: 31.01.2023
Obsah článku:

Niceboy Watch Kids Patrol

Výdrž baterie 3 dny, 1,44palcový IPS displej, kompatibilita se systémy Android a iOS, slot na SIM kartu, GPS.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Hodinky mají integrovaný GPS modul a musíme ocenit velmi dobrou přesnost. Po propojení s mobilní aplikací jsme věděli, kde se dítě právě nachází. Přes tuto aplikaci lze také komunikovat s dítětem či provádět nastavení. Kromě toho do aplikace chodili upozornění a viděli jsme také historii pohybu. Velkým benefitem je možnost nastavit bezpečnostní zóny pro pohyb dítěte. Určení polohy probíhá přes GPS, ale v místech se slabým signálem i pomocí blízkých WiFi sítí nebo vysílačů.

Na boku hodinek nechybí SOS tlačítko pro krizové situace. Jakmile se dítě ocitne v nebezpečné situaci, stačí zmáčknout boční tlačítko a hodinky odešlou do mobilní aplikace rodičů upozornění o SOS situaci. Jako velké plus vnímáme, že zároveň nahrají na mikrofon 30sekundový zvukový záznam, který se včetně aktuální polohy odešle do aplikace.

Přímo z hodinek lze telefonovat i posílat hlasové zprávy. Velice mile nás překvapilo, že hodinky mají integrovanou kameru, a proto jsou možné videohovory. Signál je stabilní a hovory mají vysokou kvalitu. Může za to podpora 4G SIM karet. Hodinky používají k volání vyměnitelnou SIM kartu a jelikož jedna je součástí balení, jsou okamžitě připraveny k používání. V aplikaci jsme si uměli nastavit povolené kontakty nebo tichý režim pro časy vyučování či zájmových kroužků.

Niceboy Watch Kids Patrol recenze

Mobilní aplikace je opravdu přehledná a lze přes ni nastavit mnoho parametrů na dálku. Aplikace Leefine je dostupná pro Android i iOS a kromě mnoha jiných jazyků podporuje také češtinu. Rozhraní je uživatelsky přívětivé a umožňuje přidat více uživatelů, kontrolu nad dítětem tak mohou mít více členů rodiny.

Potěšilo nás, že výrobce nezapomněl na voděodolnost, hodinky mají krytí IP67, jsou tedy odolné vůči vniknutí vody i prachu. Vzhledem k tomu, že je v hodinkách integrováno GPS, výdrž baterie je slušná a pohybuje se kolem tří dnů. Samozřejmě závisí to na stylu a intenzitě používání. Oceňujeme také IPS dotykový displej, který je velmi dobře čitelný a celkově pěkný design hodinek, který zaujme každé dítě. Samozřejmostí je měření ujetých kroků či budík.

Nevýhody produktu

Hodinky se nám používaly velmi dobře včetně mobilní aplikace, přes kterou je lze dodatečně nastavit a ovládat. Během testu jsme nepřišli na žádné výrazné nedostatky. Produkt má všechno, co by měly mít kvalitní dětské hodinky. Někomu může překážet vyšší hmotnost (50 g) a také fakt, že pro menší děti mohou být hodinky rozměrově větší. Na ruce však sedí velmi dobře a nekloužou z ní dolů. Za maličké minus považujeme vyšší pořizovací cenu, ale vzhledem k funkcím si myslíme, že tato cena je adekvátní.

Dětské smart hodinky Niceboy Watch Kids Patrol

Parametry

Určenídětské
Typ displejeIPS
Úhlopříčka1,44 palce
Hmotnost50 g
NFCne
Hybridní hodinkyne
Slot pro SIMano
eSIMne
Odolnost vůči vodě a prachuano
GPSano
Glonassne
Gyroskopne
Akcelerometrne
Snímač tepune
Vestavěný mikrofonano
Snímač okolního osvětleníne
Zabudovaný reproduktorano
Budík a připomínkyano
Barometrne
Krokoměrano
Výškoměrne

Zkušenosti s Niceboy Watch Kids Patrol

Uživatelé ocenili dlouhou výdrž baterie, přesnost určování polohy i možnost různých funkcí. Vyzdvihli, že jsou zde zajímavé funkce pro děti i rodiče. Líbí se jim pěkné výrazné barvy pro děti a že dobře drží na dětské ruce a nepadají dolů. Ovládání je jednoduché i pro maličké, 4leté děti. Největším benefitem je podle uživatelů možnost volání přímo z hodinek. Za klad označili i aplikaci, která ukazuje, kde se hodinky aktuálně nacházejí. Některým se hodinky zdály velké na dětskou ruku, ale v zásadě si tento model vysloužil samé chvály a pozitivní hodnocení. Plusem je celkové zpracování hodinek, pěkný design, foto i video a menu v češtině.

Recenze a zkušenosti se smart hodinkami pro děti Niceboy Watch Kids Patrol
Zdroj: Heureka.cz

Alternativy

Niceboy Watch Kids Patrol mají přesný GPS lokátor, stabilní signál i SOS tlačítko. Jsou to povedené dětské hodinky, ovšem za vyšší pořizovací cenu. O něco levnější hodinky jsou Lamax WatchY2. Potěší dostupnost v barvách vhodných pro dívky i chlapce. Umožňují posílat textové i hlasové zprávy a nechybí jim voděodolnost. Ještě levněji získáte Forever JW-100. Tyto hodinky váží pouhých 28 gramů, dítěti proto nezavazují na ruce. Poohlédnout se můžete i po dražších Garett Kids 4G, nebo naopak po levnějších iGET KID F10. Hodinky mají všechny základní funkce, které by neměly chybět dětským chytrým modelům.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Telefonování i videohovory
Přesný GPS lokátor
Přehledná mobilní aplikace
Možnost pořizovat fotografie
SOS tlačítko a bezpečné zóny
Stabilní a kvalitní signál
Aplikace v českém jazyce

Negatíva

Žádné jsme nenašli

Displej: 1,44 palce ● Voděodolnost: ano (IP67) ● Krokoměr: ano ● Snímač tepu: ne ● GPS: ano ● Hmotnost: 50 gramů

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)