Klarstein Alina komínová digestoř – recenze

Digestoř Alina disponuje komínem pro odvod páry a aroma do exteriéru. Lze ovšem aktivovat i recirkulační mód. Model je vybaven velmi estetickým bočním barevným podsvícením. Ovládání zajišťuje dotykový LED panel. Digestoř je dostupná v šířce 60 i 90 cm a stejně tak ve stříbrné a černé barvě.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 03.01.2023
Obsah článku:

Klarstein Alina

Komínová digestoř s výkonem odsávání 600 m3/h, tři rychlosti, recirkulace, hlučnost 63 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vysoká efektivita odsávání

Komínová digestoř Alina je často vyhledávána právě díky vysokému výkonu odsávání – až 600 m3/h. Tento parametr pokryje i výměry větších prostorů a kuchyní. Výpary a pachy z jídla odsává ven pomocí odsávací šachty. Vybrat lze ze tří rychlostí odsávání. Ovládání je díky modernímu dotykovému LED panelu maximálně jednoduché.

Klarstein Alina recenze

Ten má tři přímá tlačítka na rychlost, další je na vypnutí a také je k dispozici osvětlení varné plochy. Samotná digestoř kombinuje sklo a ušlechtilou ocel. Celková hmotnost nástěnné digestoře je 15 kg. Při montáži vás může nemile překvapit nepřehledný a nepřesný návod, což avizuje více zákazníků. Odsavač je velmi úsporný (energetická třída A).

Unikátní design s barevným podsvícením

Pokud vám technické řešení neumožní odsávání do exteriéru, pak lze využívat recirkulační režim. Pouze je potřeba dokoupit filtry s aktivním uhlím, aby bylo pohlcování pachů co nejefektivnější.

Působivým prvkem odsavače par Klarstein Alina je nepochybně přepínatelné barevné LED podsvícení zadní stěny Balanced Light Concept – bílá, zelená, modrá, červená, žlutozelená, oranžová, žlutá nebo tyrkysová. Jedná se o dekorativní prvek. V balení obdržíte kompletní montážní sadu s nástěnnými držáky i šrouby. Rovněž nechybí ani odpadní hadice o délce 200 cm a průměru 15 cm. Komín se skládá ze dvou dílů.

Zkušenosti s Klarstein Alina

Názory zákazníků na vybraný odsavač par jsou velmi pozitivní. Jedinou slabinou je nepřesný návod. Doporučujeme stáhnout si PDF návod ze stránky výrobce Klarstein. Velmi pozitivní vlastností je nepochybně výkon odsávání, kterého má model Alina na rozdávání. Po designové stránce digestoři není co vytknout. Navíc zaujme nastavitelným LED podsvícením, které působí velmi stylově a esteticky. Mnozí zákazníci jsou rádi i za poměr ceny a kvality. Konstrukce kombinuje nerezovou ocel a sklo. I proto je design velice moderní. V balení nechybí odsávací hadice, ale za účelem cirkulace vzduchu je nutné koupit uhlíkový filtr.

Recenze a zkušenosti s digestoří Klarstein Alina
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Efektní barevné podsvícení a design
Sací výkon
Poměr ceny a výkonu

Negatíva

Nepřesný návod

Typ digestoře: komínová ● Max. výkon odsávání: 600 m3/h ● Počet rychlostí: 3 ● Energetická třída: A ● Max. hlučnost: 63 dB ● Recirkulace: ano ● Šířka: 60/90 cm ● Výška: 54,2 cm ● Hmotnost: 15 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(78.6%)