Klarstein Remy digestoř – recenze

Velmi často jsou vyhledávané účinné stropní, resp. vestavné digestoře, které jsou v prostoru nenápadné, ale dělají si svou práci. Klarstein Remy je větší vestavná digestoř o šířce 90 cm. Dodávána je v černé nebo bílé barvě. Vyznačuje se především výkonným motorem a stylovým designem.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Klarstein Remy

Vestavná digestoř s výkonem odsávání 620 m3/h, tři rychlosti, recirkulace, hlučnost 68 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Cirkulace i odvod do exteriéru

Maximální výkon odsávání dosahuje na třetím rychlostním stupni hodnoty až 620 m3/h. To už je kategorie opravdu výkonných odsavačů par. Výkonný elektromotor s 230 W je toho zárukou. Možný je provoz digestoře za účelem odsávání pachů skrze odpadní hadici směrem ven, ale také lze využívat cirkulační režim. V takovém případě je však nutné zakoupit uhlíkové filtry (pro provoz jsou zapotřebí dva). Hliníkové filtry proti mastnotám jsou vyměnitelné a lze je mýt v myčce nádobí.

Klarstein Remy recenze

Moderní ovládání

Ovládací panel je jednoduchý, disponuje dotykovými tlačítky k aktivování rychlosti, zapnutí/vypnutí nebo můžete zapnout osvětlení. To je mimochodem velmi intenzivní díky dvěma 5W LED žárovkám. Zároveň si však ovládání můžete usnadnit díky dálkovému ovladači, pomocí kterého můžete aktivovat odložené vypnutí – digestoř se po vámi zvolené době automaticky vypne. Baterie do ovladače je součástí balení.

Digestoř je vyrobena z odolného bezpečnostního skla. Jednoduše se udržuje a čistí. V balení se nachází odpadní hadice dlouhá 155 cm o průměru 150 mm. Hadice je flexibilní a vyrobená z žebrovaného plastu. Lze objednat i verzi se dvěma uhlíkovými filtry. Menším nedostatkem je manuál, který zákazníci považují za nepřesný. To je problém u vícero modelů značky Klarstein.

Zkušenosti s Klarstein Remy

Moderní digestoř s dálkovým ovládáním a enormním sacím výkonem je přesně to, co kuchyně potřebuje. Odsávání pachů a aroma je velmi účinné. Zákazníky těší, že vestavná digestoř nabízí nejen možnost odsávání pomocí odpadní hadice, ale také umožňuje odsávat v recirkulačním režimu (nutno dokoupit uhlíkové filtry). Zákazníky od koupě neodradí ani vyšší cena. Stropní digestoř je poměrně robustní a její hmotnost činí až 20 kg.

Recenze a zkušenosti s digestoří Klarstein Remy
Zdroj: Klarstein.cz

Odsavač par má nenápadný design. Spotřebitelé chválí tichý chod i při vyšším výkonnostním stupni. Dostupný je v černé i bílé barvě. Má integrované osvětlení a rovněž můžete využít časovač. Ovládací dotykový panel je velmi intuitivní. V případě, že by vám stačil menší odsavač par, může vaše požadavky uspokojit model Klarstein Paolo, jehož koupí rovněž výrazněji ušetříte.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pěkný design
Účinnost odsávání
Tichý chod

Negatíva

Horší manuál
Vyšší cena

Typ digestoře: vestavná ● Max. výkon odsávání: 620 m3/h ● Počet rychlostí: 3 ● Energetická třída: A ● Max. hlučnost: 68 dB ● Recirkulace: ano ● Šířka: 90 cm ● Výška: 29,2 cm ● Hmotnost: 20 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)