Klarstein Skyfall Smart ostrůvková digestoř – recenze

Smart odsavač par, který můžete ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Skyfall Smart disponuje výkonem odsávání až 402 m3/h. Zařízení je designově velmi povedené a jeho kulatý tvar působí velmi zajímavě. Osvětlení je integrované. Na přední straně se nachází také jednoduchý otočný regulátor k ovládání výkonu. Mobilní aplikace je dostupná pro Android i iOS. Odsavač par je dostupný ve třech barvách. O pohlcování pachů se starají uhlíkové filtry. Je určený k recirkulačnímu provozu.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 03.01.2023
Obsah článku:

Klarstein Skyfall Smart

Ostrůvková digestoř s výkonem odsávání 402 m3/h, tři rychlosti, recirkulace.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Recirkulační závěsná digestoř určená pro kuchyňské ostrůvky. Designově velmi poutavý model z kvalitní nerezové oceli. Disponuje tukovým i uhlíkovým filtračním systémem. Díky jeho smart funkcím a podpoře WiFi jej můžete ovládat prostřednictvím mobilního telefonu nebo gesty rukou.

Ovládání mobilem i gesty

Na trhu není mnoho cenově dostupných ostrůvkových odsavačů par, které byste si mohli dovolit ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Klarstein Skyfall Smart je však jedním z nich. Aplikace Klarstein App Experience podporuje operační systémy iOS i Android. To je však pouze jeden z možných způsobů ovládání. Podporu WiFi a mobilní telefon můžete nahradit gesty rukou. Ovládání opravdu funguje, což potvrzují pozitivní ohlasy zákazníků. Pokud nejste zastánci smart technologií, postačí vám i podsvícený otočný regulátor s digitálním displejem.

Klarstein Skyfall Smart recenze

Odsavač par má tři výkonnostní stupně odsávání vzduchu. Při maximálním výkonu je odtah vzduchu až 402 m3/h. Zařízení je maximálně tiché. Hliníkový tukový filtr je omyvatelný a v balení se nacházejí dva filtry s aktivním uhlím, které jsou pro recirkulační režim nezbytností.

Designový unikát

Volně zavěšená digestoř Klarstein Skyfall Smart je na první pohled designovým kouskem. Navíc máte možnost vybrat si až ze třech barevných provedení. Kromě čisté stříbrné/nerezové barvy může do konceptu vaší kuchyně zapadnout také moderní černá nebo retro zlatá barva. Digestoř s recirkulací má integrované osvětlení varné plochy díky LED žárovkám.

Součástí balení je stropní deska, která překrývá elektrickou instalaci. Z desky vedou ocelová lanka, která nesou samotný odsavač par. Výšku zavěšení lze regulovat. Kabel k zavěšení má 148 cm. Hmotnost zařízení činí 15 kg. Průměr digestoře je 45 cm. Spotřebič patří do energetické třídy C.

Zkušenosti s Klarstein Skyfall Smart

Ostrůvkové odsavače par jsou v tomto segmentu specifickou kategorií. Takováto digestoř je v kuchyni viditelná, a proto musí být svým způsobem i designovým doplňkem. Klarstein Skyfall Smart tento požadavek určitě splňuje a zákazníkům se design odsavače velmi líbí. Digestoř je navíc dostupná ve stříbrné, zlaté i černé barvě. Zařízení má vysoký sací výkon a je velmi tiché.

Recenze a zkušenosti s digestoří Klarstein Skyfall Smart
Zdroj: Heureka.sk

Silnou stránkou jsou smart funkce – možnost ovládat digestoř prostřednictvím mobilní aplikace. Další vychytávkou je ovládání gesty, což si zákazníci velmi pochvalují. Odsavač má také integrované LED osvětlení. Třetí možností je podsvícený otočný regulátor. Součástí balení jsou dva uhlíkové filtry, protože se jedná o recirkulační digestoř. Montáž je poměrně nenáročná. Návod v češtině je nutné si stáhnout. Pokud digestoř překračuje váš cenový strop, zkuste se podívat na ostrůvkovou digestoř Klarstein Barett s dálkovým ovladačem.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Unikátní design a kvalitní zpracování
Ovládání mobilní aplikací a gesty
Tichý chod a výkon

Negatíva

Vyšší cena

Typ digestoře: ostrůvková ● Max. výkon odsávání: 402 m3/h ● Počet rychlostí: 3 ● Energetická třída: C ● Max. hlučnost: 62 dB ● Recirkulace: ano ● Šířka: 45 cm ● Výška: 42 cm ● Hmotnost: 15 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)