Klarstein Paolo digestoř – recenze

Oblíbený odsavač par je nenápadným společníkem v kuchyni. Umožňuje externí odsávání i režim recirkulace. Maximální výkon odsávání dosahuje hodnoty 600 m3/h, a bez problému si tak poradí s většími kuchyněmi. Integrováno je LED osvětlení. Digestoř je dodávána se zpětnou klapkou. Zařízení je velmi úsporné a patří do energetické třídy A. Ovládací panel je dotykový a nechybí ani praktický displej.

Publikované: 10.08.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Klarstein Paolo

Vestavná digestoř s výkonem odsávání 600 m3/h, tři rychlosti, recirkulace.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Daný model je dostupný ve dvou šířkách, kromě 52 cm je Klarstein Paolo dostupný také v šířce 72 cm. Digestoř je uzpůsobena k zabudování do kuchyňské linky. Odsavač par disponuje moderním dotykovým ovládáním a kromě odsávání mimo místnost má k dispozici i recirkulační režim.

Stylový, účinný, ale...

Velmi nenápadná digestoř Klarstein Paolo je na trhu oblíbeným modelem. Důkazem toho je i její prodejnost. Je dostupná v šířce 52 nebo 72 cm. Rovněž si lze vybrat ze stříbrné/nerezové nebo černé barvy. Digestoř je stavěná k zabudování do kuchyňské skříňky. Je bez okrajů, takže nijak nenarušuje estetický dojem. Ovládá se jednoduše pomocí dotykového panelu. Síla odtahu vzduchu činí až 600 m3/h. Vybrat si můžete ze tří výkonnostních stupňů. Je však nutné konstatovat, že oproti jiným modelům Klarstein patří k těm hlučnějším.

Klarstein Paolo recenze

Vestavná digestoř disponuje také osvětlením, konkrétně jde o bílé LED světlo, které velmi efektivně dokáže osvětlit varnou plochu. Tukový filtr je odnímatelný, je vyroben z hliníku, a proto jej lze bez problému umývat. Uhlíkový filtr je volitelný v případě, že namísto externího odsávání budete využívat recirkulační režim. Součástí balení však uhlíkový filtr není.

Bez odsávací hadice

V balení spolu s odsavačem par obdržíte zpětnou klapku, která se postará o to, aby se pachy a aroma nevracely zpět a aby zároveň vzduch zvenčí nepronikal skrze digestoř dovnitř. Průměr klapky je 15 cm. Stejný je i průměr vývodu na odsávací hadici, která ovšem není součástí balení. Síťový kabel je dlouhý 140 cm. Celková hmotnost zařízení činí 7 kg. V balení se nacházejí šrouby potřebné k přišroubování ke kuchyňským skříňkám ze spodní strany. Digestoř je sice hlučnější, ale energeticky velmi úsporná (energetická třída A).

Zkušenosti s Klarstein Paolo

Pozitivní reference zákazníků jsou důkazem toho, že odsavač par Klarstein Paolo dokáže splnit požadavky spotřebitelů. Tato vestavná digestoř disponuje dostatečným výkonem. Jedinou nevýhodou, která se v recenzích skloňuje, je vyšší hladina hluku. Majitelé si však chválí pěkný design a také dotykové ovládání. Pozitivem je i intenzivní LED osvětlení. Odsávací hadice není součástí balení, je však dodávána zpětná klapka. Odsavač par má recirkulační režim.

Recenze a zkušenosti s digestoří Klarstein Paolo
Zdroj: Klarstein.sk

Jednou z možností je doplnění filtrační výbavy o uhlíkový filtr (není v balení), aby bylo možné využívat režim recirkulace. Samotný tukový filtr je z hliníku a je odnímatelný. V balení naleznete kompletní montážní sadu se šrouby potřebnými k upevnění. Montáž je vskutku nenáročná. Digestoř je dostupná v šířce 52 či 72 cm a také v černé nebo stříbrné barvě. Konstrukce je z odolné nerezové oceli.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Elegantní design
Dotykový ovládací panel
Nenáročná montáž

Negatíva

Vyšší úroveň hluku
Dodávána bez uhlíkového filtru a odsávací hadice

Typ digestoře: vestavná ● Max. výkon odsávání: 600 m3/h ● Počet rychlostí: 3 ● Energetická třída: A ● Max. hlučnost: 72 dB ● Recirkulace: ano ● Šířka: 52/72 cm ● Výška: 27,8 cm ● Hmotnost: 7 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)