Klarstein Iceblock Prosmart 12 mobilní klimatizace – recenze

Za povšimnutí stojí také mobilní klimatizace Klarstein Iceblock Prosmart 12, která je zařízením 3 v 1. Umožňuje vzduch chladit i odvlhčovat a funguje jako ventilátor. Klimatizace je určena do místností o velikosti 59 m², průtok vzduchu dosahuje hodnoty 340 m³/h. Hladina hluku se v případě tohoto modelu dostala na hodnotu 60 dB.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Klarstein Iceblock Prosmart 12

Chladicí výkon 3,5 kW, teploty od 16 do 31 °C, tři úrovně chlazení, na výběr je chlazení, ohřívání a odvlhčování, průtok vzduchu 340 m³/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Mobilní klimatizace Klarstein Iceblock Prosmart 12 nabízí vysoký výkon. Její výkonný chladicí kompresor pracuje s 12 000 BTU, resp. 3,5 kW v energetické třídě účinnosti A. Klimatizace zůstává navzdory výkonnosti úsporná a šetrná k životnímu prostředí i při nepřetržitém provozu. Je vhodná do větších prostorů (o maximální ploše 59 m2). Hlučnost zůstává podobná jako u předchozích modelů.

3 v 1

Její předností je, že vyniká účinností. Jedná se o zařízení 3 v 1 – klimatizace, ventilátor a odvlhčovač vzduchu. Jako klimatizace ochlazuje během horkých dní prostor na požadovanou teplotu v rozmezí 16 až 31 °C. Integrovaný ventilátor distribuuje vychlazený vzduch po celé místnosti díky třem úrovním výkonu a cirkulaci vzduchu 340 m³/h. Funkce odvlhčovače vzduchu funguje buď ve spolupráci s chlazením vzduchu, nebo individuálně.

Klarstein Iceblock Prosmart 12 recenze

Ovládání a instalace

Tento model od nás dostává plus za ovládání. Nejenže máte k dispozici dálkový ovladač nebo ovládací panel, ale také možnost ovládání pomocí smartphonu. U modelu Klarstein Metrobreeze Rom si za model Smart musíte připlatit. Díky aplikaci Klarstein a připojení k síti WLAN lze zařízení Iceblock Prosmart 12 snadno ovládat odkudkoli pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Velkou výhodou je tato možnost třeba v případě, kdy zapomenete vypnout klimatizaci. Ať už jde o ovládání na zařízení, prostřednictvím aplikace nebo dálkového ovladače, klimatizace má k dispozici řadu dalších funkcí, jako například oscilaci otvoru ventilátoru nebo 24hodinový programovatelný časovač zapnutí/vypnutí. Stavové LED diody přehledně zobrazují výběr funkcí. Jednoduchost vás potěší i při instalaci. Za účelem rychlé instalace má v balení dvě těsnicí sady, jednu pro posuvná a jednu pro sklápěcí okna. Vzduchová hadice, kterou lze vytáhnout do délky 1,5 m, a kolečka s hladkým chodem usnadňují umístění a umožňují také snadné přemístění klimatizace.

Z pohledu zákazníků je toto zařízení velice kvalitní a výkonné. Vyzdvihují design, funkce a také ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. Plusem je také dobrá cena. My tento produkt hodnotíme jako výborný z hlediska poměru ceny a výkonu. Pokud jde o nevýhody, ty jsme, s výjimkou hlasitějšího chodu, žádné nenašli.

Zkušenosti s Klarstein Iceblock Prosmart 12

Z pohľadu zákazníkov je toto zariadenie veľmi kvalitné a výkonné. Vyzdvihujú dizajn, funkcie a tiež ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Plusom je aj dobrá cena. My tento produkt hodnotíme ako výborný v pomere cena/výkon. Ak sa pýtate na nevýhody, tie sme nenašli, okrem hlasnejšieho chodu.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Zařízení 3 v 1
Ovládání prostřednictvím aplikace
Příznivá cena

Negatíva

Žádné výrazné jsme nenašli

Chladicí výkon: 3,5 kW ● Maximální plocha k chlazení: 59 m2 ● Maximální průtok vzduchu: 340 m3/h ● Energ. třída chlazení: A ● Max. hlučnost: 60 dB ● Hmotnost: 24 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)