Klarstein Metrobreeze 9 New York mobilní klimatizace – recenze

Mobilní klimatizace Metrobreeze 9 New York vám poskytne chladný a čistý vzduch během horkých dnů. Zařízení disponuje výkonným a úsporným kompresorem k chlazení vzduchu o výkonu 2,6 kW, což odpovídá energetické třídě A. Teplotu si můžete regulovat v rozmezí 7–30 °C. Má různé režimy a nastavení, jako je například časovač nebo Sleep Mode. Všechny funkce lze pohodlně řídit pomocí dálkového ovladače. Nevýhodou nejen tohoto modelu, ale obecně mobilních klimatizací je vyšší hlučnost.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Klarstein Metrobreeze 9 New York

Chladicí výkon 2,6 kW, teploty od 7 do 30 °C, tři úrovně chlazení, odvlhčování vzduchu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Mobilní klimatizace Klarstein Metrobreeze 9 New York vám pomocí ventilátoru a odvlhčovače vytvoří příjemné klima v místnosti během horkých letních dnů. Zařízení disponuje výkonným, ale přitom úsporným kompresorem k chlazení vzduchu o výkonu 9 000 BTU, což odpovídá 2,6 kW a energetické třídě A. Teplotu lze nastavit v rozmezí 7–30 °C podle toho, zda chcete vzduch ochlazovat, nebo ohřívat. Tato klimatizace zaujme nejen výkonem, ale také designem. Konstrukce v černé nebo bílé barvě doplní každé vybavení místnosti. Nechybí jí ani zabudovaná kolečka, takže ji můžete přesouvat. 

Fungování klimatizace

Ventilátor umožňuje si za účelem optimálního rozdělení tepla v místnosti vybrat ze tří rychlostních stupňů. Oceňujeme, že směr proudění vzduchu lze díky horizontálním lamelám nastavit. Z hlediska dalšího zlepšení klimatu v místnosti má klimatizace integrovaný odvlhčovač vzduchu, který rychle odstraní vlhký vzduch, odebere přebytečnou vodu a zachytí ji. Za hodinu skončí v interní nádrži 1,9 litru vody (cca 45 litrů za den). Jakmile je nádrž plná, odvlhčovač se deaktivuje a na potřebu vyprázdnění vás upozorní výstražná LED kontrolka.

Klarstein Metrobreeze 9 New York recenze

Funkce, ovládání a instalace

Klimatizaci nechybí funkce časovače, se kterým si pohodlně nastavíte spuštění a vypnutí chlazení. Tuto možnost chválíme, umožňuje chlazení nastavit, když jste v práci, díky čemuž se vrátíte do vychlazeného bytu. Další užitečnou funkcí je Sleep Mode. Všechny funkce, které zařízení nabízí, můžete pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače. Ten má navíc i vlastní displej, na kterém uvidíte všechna nastavení. Instalace je jednoduchá. Jako plus vnímáme sadu na montáž na okno, která je součástí balení.

Menší i větší výkon

Model Klarstein Metrobreeze 9 New York je středním modelem z řady Metrobreeze New York. Pokud byste si naopak přáli toto zařízení s vyšším výkonem, bude se vám hodit model Metrobreeze New York Smart 12k. Chladicí výkon odpovídá 3,5 kW, tudíž je zařízení vhodné do místnosti o velikosti od 35 do 59 m2. Všechny tyto modely mají stejná nastavení, ale liší se od sebe výkonem.

Zkušenosti s Klarstein Metrobreeze 9 New York

V recenzích od spotřebitelů jsme se setkali převážně s pozitivními reakcemi. Zákazníci nejvíce vyzdvihují dostatečný chladicí výkon a různé režimy, které tato klimatizace nabízí. My ji hodnotíme jako výbornou z hlediska poměru ceny a výkonu. Za minus považujeme hlučný chod.

Recenze a zkušenosti s mobilní klimatizací Klarstein Metrobreeze 9 New York
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výkonný odvlhčovač vzduchu
Jednoduché ovládání a instalace
Doplňkové funkce

Negatíva

Hlučný chod

Chladicí výkon: 2,6 kW ● Maximální plocha k chlazení: 44 m2 ● Energ. třída chlazení: A ● Max. hlučnost: 62 dB ● Hmotnost: 28 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)