Klarstein Grandbreeze Eco mobilní klimatizace – recenze

Mobilní klimatizace Klarstein Grandbreeze Eco 12K je vhodnou volbou do místností o max. výměře 59 m2. Teplotu lze nastavit v rozmezí 18 až 32 °C. Chladicí výkon je 12 000 BTU, klimatizace se však řadí do energetické třídy A+. Jedná se o klimatizaci, ventilátor a odvlhčovač v jednom.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Klarstein Grandbreeze Eco

Chladicí výkon 3,5 kW, teploty od 18 do 32 °C, tři režimy, průtok vzduchu 460 m³/h, max. plocha místnosti 59 m2. 

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud hledáte účinnější klimatizaci s vyšším výkonem a nevadí vám vyšší pořizovací cena, pak se vám bude líbit další model značky Klarstein, konkrétně Grandbreeze Eco. S chladicím výkonem 12 000 BTU, což je 3,5 kW, vytvoří klimatizace v místnostech příjemnou teplotu od 18 do 32 °C. Je vhodná do místnosti o rozloze do 59 m2. Průtok vzduchu dosahuje až 460 m³/h.

Výkonnost klimatizace

Vyšší výkon přitom nemusí být drahý. Klimatizace je úsporná a zasloužila si třídu energetické účinnosti A+. Když vezmeme v úvahu model se stejným výkonem Klarstein Iceblock Prosmart 12, tak nad ním vyniká nejen úsporností, ale také větším průtokem vzduchu. Má sice vyšší hmotnost, ale to nepovažujeme za nevýhodu. Hlučnost dosahuje maximálně 63,5 dB. Chladný vzduch můžete do místnosti distribuovat jako jemný vánek nebo jako silný vítr. Chcete-li pouze povzbudit cirkulaci vzduchu, můžete nechat samostatně pracovat jen ventilátor. Kromě toho vás zařízení se svojí integrovanou funkcí odvlhčovače dokáže zbavit teplého a vlhkého vzduchu v domácnosti.

Klarstein Grandbreeze Eco recenze

Ovládání a funkce

Samozřejmostí této klimatizace jsou funkce jako programovatelný časovač a režim spánku. Časovač dokáže spustit nebo zastavit klimatizaci po uplynutí zvolené doby a režim spánku pomalu zeslabuje provoz chlazení. Všechny funkce klimatizace Klarstein Grandbreeze Eco 12K můžete nastavit buď na přehledném ovládacím panelu zařízení, nebo pohodlně pomocí dálkového ovladače. Tato klimatizace díky čistým liniím a elegantní konstrukci zapadne do každého obytného nebo pracovního prostředí. Součástí balení jsou samozřejmě všechny díly potřebné k připojení klimatizace, jako jsou odpadní hadice a těsnění do okna.

Zkušenosti s Klarstein Grandbreeze Eco

Vícero spotřebitelů oceňuje vysoký výkon klimatizace a možnost používání v každém ročním období. Nabízí také různé režimy a je flexibilně nastavitelná. Oceňujeme i její design. Hlučnost dosahuje 63 dB, ale v případě tiššího chodu činí maximální úroveň hluku 55 dB. Klimatizace je za vyšší pořizovací cenu, ta je však vzhledem k výkonu přiměřená. Klimatizaci nicméně chybí ovládání prostřednictvím aplikace.

Recenze a zkušenosti s mobilní aplikací Klarstein Grandbreeze Eco
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Design
Funkce klimatizace

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Chybí ovládání prostřednictvím aplikace

Chladicí výkon: 3,5 kW ● Maximální plocha místnosti: 59 m2 ● Maximální průtok vzduchu: 460 m3/h ● Energ. třída chlazení: A+ ● Max. hlučnost: 63,5 dB ● Hmotnost: 33,5 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)