Klarstein Metrobreeze Rom mobilní klimatizace – recenze

S chladicím výkonem 3,0 kW generuje tento model mobilní klimatizace požadovanou teplotu od 18 do 30 °C. Navíc je také energeticky úsporná a patří do třídy A+. Ventilátor lze nastavit ve třech úrovních, vzduch si tak můžete vychutnávat jako jemný vánek nebo jako silný vítr. Klimatizace je vhodná do místnosti o rozloze od 29 do 49 m2. Ovládání zajišťuje dálkový ovladač nebo dotykový panel. I u tohoto modelu se setkáte s vyšší hlučností.  

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Klarstein Metrobreeze Rom

Chladicí výkon 3 kW, teploty od 18 do 30 °C, tři úrovně chlazení, průtok vzduchu 330 m³/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Model Metrobreeze Rom nabízí výkon 3,0 kW. Průtok vzduchu dosahuje maximálně 330 m3/h. Klimatizace je určená pro místnosti od 29 do 49 m2. Teplotu si můžete nastavit od 18 do 30 °C. Klimatizace patří do energetické třídy A+. Ať už si přejete jemný vánek nebo silný vítr, zaručí vám ho ventilátor nastavitelný ve třech stupních. Chcete-li jen stimulovat proudění vzduchu, pak můžete nechat pracovat pouze samotný ventilátor, který bude navíc šetřit energii.

Elegantní design

Klimatizace je dostupná v černé nebo bílé barvě. Čisté linie a minimalistické provedení považujeme za dobrou volbu, jelikož umožňují klimatizaci začlenit do jakéhokoliv obytného i pracovního prostředí. Oceňujeme, že součástí balení jsou všechny části potřebné k připojení klimatizace. Za účelem snadného přesouvání má zařízení hladce pohyblivá kolečka. Nechybí funkce časovače ani režim spánku, při kterém se chladicí výkon sníží na nejnižší rychlost a po sedmi hodinách se zařízení vypne. Ovládání zajišťuje ovládací panel na horní straně zařízení s LCD displejem nebo dálkový ovladač.

Klarstein Metrobreeze Rom recenze

Zkušenosti s Klarstein Metrobreeze Rom

Asi vás nepřekvapí, když opět zmíníme hlučný chod, který u mobilních klimatizací bývá poměrně častým problémem. Spotřebitelé vyzdvihují přijatelnou pořizovací cenu za opravdu kvalitní výrobek. Škoda, že si za smart verzi musíte připlatit.

Recenze a zkušenosti s mobilní klimatizací Klarstein Metrobreeze Rom
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Efektivní a rychlé chlazení
Elegantní design
Přijatelná pořizovací cena

Negatíva

Hlučnost
Příplatek za smart verzi

Chladicí výkon: 3,0 kW ● Maximální plocha k chlazení: 49 m2 ● Maximální průtok vzduchu: 330 m3/h ● Energ. třída chlazení: A+ ● Max. hlučnost: 63 dB ● Hmotnost: 24 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)