Klarstein Iceblock Ecosmart 9 mobilní klimatizace – recenze

Mobilní klimatizace Klarstein Iceblock Ecosmart 9 je schopna generovat teploty od 16 do 31 °C. Je vhodná do místností o max. výměře 44 m². Jedná se o zařízení 3 v 1, spotřebič funguje jako klimatizace, ventilátor i odvlhčovač. Ovládá se pomocí dotykového panelu na těle zařízení, k dispozici je však i dálkový ovladač.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 04.09.2023
Obsah článku:

Klarstein Iceblock Ecosmart 9

Chladicí výkon 2,6 kW, teploty od 16 do 31 °C, dvě úrovně chlazení, na výběr je chlazení/klimatizace, ventilátor a odvlhčování, průtok vzduchu 330 m³/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

O letní vedra se postará i model Klarstein Iceblock Ecosmart 9. Jeho chladicí kompresor pracuje s 9 000 BTU, resp. 2 600 W ve třídě energetické účinnosti A, takže je zařízení úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Tato klimatizace je podobná modelu Klarstein Iceblock Prosmart 12. Má však nižší výkon, proto je vhodná do menších prostorů (o maximální výměře 44 m2). Potěší vás i přijatelnou pořizovací cenou.

Klarstein Iceblock Ecosmart 9 recenze

Jednoduché ovládání klimatizace

Funguje na podobném principu jako model Prosmart 12. Nabízí tři režimy využitelnosti jako klimatizace, ventilátor i odvlhčovač vzduchu. Teplotu si můžete nastavit od 16 do 31 °C. Integrovaný ventilátor se dvěma úrovněmi výkonu distribuuje vychlazený vzduch do celé místnosti a funkce odvlhčování filtruje ze vzduchu 1 l vlhkosti za hodinu. Opět vyzdvihujeme jednoduchost ovládání. Díky aplikaci Klarstein a připojení k síti WLAN lze zařízení Iceblock Ecosmart 9 snadno ovládat pomocí chytrého telefonu. Horní ovládací panel zase zajišťuje jednoduché manuální ovládání. Dodávaný dálkový ovladač rovněž nabízí možnost pohodlného ovládání. Klimatizace disponuje dalšími funkcemi, jako je například manuální oscilace otvoru ventilátoru nebo 24hodinový programovatelný časovač zapnutí/vypnutí. Výběr funkcí vám zobrazí stavové LED diody. V balení se nacházejí dvě těsnicí sady, jedna pro posuvná okna a druhá pro sklápěcí okna. Samozřejmostí je i 1,5m vzduchová hadice a kolečka s hladkým chodem, která vám usnadní přemístění klimatizace.

Zkušenosti s Klarstein Iceblock Ecosmart 9

Názory na tento model mobilní klimatizace Iceblock Ecosmart 9 jsou stejné jako na model Iceblock Prosmart 12. Je vhodný spíše do menších místností a nepotěší vás hlučností. Naopak s výkonem a účinností chlazení budete určitě spokojení. Pokud nemáte k dispozici velký rozpočet, pak je pro vás tato klimatizace ideální volbou.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena
Funkce
Ovládání prostřednictvím aplikace

Negatíva

Vhodná do menších prostorů
Hlasitý chod

Chladicí výkon: 2,6 kW ● Maximální plocha k chlazení: 44 m2 ● Maximální průtok vzduchu: 330 m3/h ● Energ. třída chlazení: A ● Max. hlučnost: 65 dB ● Hmotnost: 24 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)