Guzzanti GZ-24E autolednice – recenze

Tato termoelektrická lednice disponuje objemem 24 litrů. Chladicí výkon dosahuje hodnoty 18 °C oproti teplotě okolního prostředí. Silnou stránkou je kvalita provedení a rychlý nástup chlazení. Plusem je také funkce ohřevu – udržování tepla až do teploty 60 °C. Autolednička má kompaktní rozměry. Napájet ji lze ze sítě na 230 V nebo z autozásuvky. Za účelem úsporného chodu má režim Eco.

Publikované: 07.02.2022
Aktualizované: 04.09.2023
Obsah článku:

Guzzanti GZ-24E

Termoelektrická autolednice o objemu 24 l, chladicí výkon 18 °C, napájení z autozásuvky i elektrické sítě.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Autolednice od výrobce Guzzanti funguje na termoelektrickém principu. Nás ve srovnávacím testu zaujala z důvodu pozitivních referencí. Rovněž nabízí solidní výkon. Díky rozměrům je vhodná i do menšího auta. Objem lze řadit k průměrným. Určitě však potěší kvalitní zpracování a dobrá izolace.

Dostatečný objem

Termoelektrická lednice funguje na principu bezkontaktního elektromotoru, který je zárukou tichého chodu. Někteří spotřebitelé však uvádějí, že při vyšším výkonu je motorek více slyšet. Objem ledničky činí 24 litrů, což vnímáme jako průměrnou, ale dostatečnou hodnotu. Vnitřní prostor nemá žádné výrazné členění. Na přední straně se nachází praktická taška na zip, kam můžete umístit věci, které nemusí být přímo v chladu, případně poslouží k uskladnění adaptéru. Ledničku můžete napájet z autozásuvky na 12 V nebo díky adaptéru i ze sítě na 230 V.

Guzzanti GZ-24E recenze

Ochladí i ohřeje

Výhodou této lednice do auta je slušný chladicí výkon. Oproti okolnímu prostředí dokáže lednice ochladit svůj vnitřní prostor až o 18 °C. Velkým plusem je především rychlý nástup chlazení, který se bez problémů vyrovná i dražším kompresorovým lednicím. Za účelem větší úspory lze aktivovat režim Eco. Oceňujeme také funkci ohřevu, výrobce uvádí, že až do teploty 60 °C. Ohřev signalizuje červená LED kontrolka, chlazení zelená. Materiály působí odolně a hodnotně.

Zkušenosti s Guzzanti GZ-24E

Ve výsledku je model Guzzanti GZ-24E velmi zdařilým kouskem, který splní nároky většiny spotřebitelů. Potěší kompaktní rozměry a vcelku kvalitní zpracování. Spotřebitelé za slabinu označují jen labilní slot pro vstupy napájení. Jinak však chválí efektivitu chlazení a poměrně rychlý nástup nízké teploty. Motor je tichý a předpokladem je jeho dlouhá životnost. Potěší také funkce ohřevu až do 60 °C. Víko má kvalitní těsnění a vnitřní povrch je dobře izolovaný. V poměru ceny a kvality autolednice Guzzanti dává smysl. Pokud byste přece jen chtěli investovat méně a nevadí vám o něco nižší kvalita provedení, možná je pro vás vhodná autolednice Sencor SCM 3125.

Recenze a zkušenosti s autoledničkou Guzzanti GZ-24E
Zdroj: Heureka.sk

Recenze a zkušenosti s autoledničkou Guzzanti GZ-24E na Alze
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Rychlý nástup chlazení
Funkce ohřevu
Kvalitní zpracování

Negatíva

V případě vyššího výkonu hlučnější chod

Typ: termoelektrická autolednice ● Objem: 24 l ● Chladicí výkon: 18 °C ● Napájení: autozásuvka 12 V / elektrická síť 230 V ● Rozměry: 41,2 × 37,5 × 27,5 cm (V × Š × H)

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)