Philips BHC010/10 fén na vlasy – recenze

Levný vysoušeč vlasů z dílny renomovaného výrobce. Fén na vlasy Philips disponuje nižším výkonem, a sice 1 200 W. Chybí mu často žádaná funkce ionizace a není dodáván ani s difuzérem. Může však překvapit kompaktními rozměry. Nabízí možnost regulace teploty a rychlosti i funkci foukání studeného vzduchu. Doporučujeme ho spíše pro lidi s kratšími vlasy.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Philips BHC010/10

Cestovní fén s příkonem 1 200 W a možností regulace rychlosti i teploty, chybí mu difuzér i ionizátor.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kompaktní a levný vysoušeč vlasů zaujme především nízkou cenou. Jeho výhodou jsou rovněž malé rozměry, což usnadňuje manipulaci s ním. Nedisponuje tak vysokým výkonem. Nabízí možnost regulace rychlosti ve dvou úrovních a také tři stupně nastavení teploty.

Studený vzduch a kompaktní rozměry

Přestože fén na vlasy Philips patří na trhu k nejlevnějším vůbec, základní parametry vcelku splňuje. Uskromnit se musíte jen s nižším výkonem, příkon je totiž jen 1 200 W a rovněž musíte počítat s větším hlukem. Jinak si však můžete také nastavit tři teplotní stupně, včetně funkce studeného vzduchu Cold Air. Díky funkci nastavení teploty ThermoProtect fén minimalizuje poškození vlasů, neboť suší při relativně nízké teplotě.

Philips BHC010/10 recenze

Bez difuzéru a generátoru iontů

Rychlosti jsou k dispozici dvě, a sice klasické a rychlé proudění vzduchu. Fén na vlasy se výrazněji nepřehřívá. Je dodáván i s nástavcem na směrování proudu vzduchu, ale bez difuzéru. Philips není vybaven ani generátorem iontů, což je dnes často podmínkou mnoha zákazníků kvůli elektrizování vlasů. Chválíme praktickou sklopnou rukojeť a nízkou hmotnost. Napájecí kabel má 1,5 metru.

Zkušenosti s Philips BHC010/10

Fén na vlasy Philips BHC010/10 patří k nejlevnějším modelům na našem trhu. Cena se odrazila především na nižším výkonu a chybí i ​​pro mnohé spotřebitele základní funkce a vlastnosti. K dispozici u modelu Philips není ani difuzér a chybí také funkce ionizace. Toto splňuje například fén na vlasy Remington D5220. Velmi pozitivně však hodnotíme kompaktní rozměry a například i sklopnou rukojeť. Přívodní kabel má 1,5 metru a fén má také praktické poutko na zavěšení. Spotřebitelé preferují Philips především kvůli ceně, kompaktnosti, nízké hmotnosti, ale mnohým stačí i samotný výkon. Je však vhodný spíše pro kratší vlasy. Vzhledem k ceně nelze mít jiné výhrady. Kvalitou zpracování nezklamal.

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Philips BHC010/10
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Philips BHC010/10 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Sklopná rukojeť
Nízká cena
Skladnost

Negatíva

Nižší výkon
Bez ionizace
Bez difuzéru

Příkon: 1 200 W ● Počet rychlostí: 2 ● Regulace teploty: ano ● Difuzér: ne ● Ionizátor: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)