Sencor SHD 7120WH fén na vlasy – recenze

Fény na vlasy Sencor řadíme mezi cenově dostupné. V našem srovnávacím testu tento model zaujal dobrou cenou, designem, ale také slušným výkonem. Generátor iontů chybí. Přesto je v dané cenové třídě vzhledem ke svému výkonu velmi zajímavou volbou.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Sencor SHD 7120WH

Domácí fén s výkonem 2 000 W a difuzérem, teplotu i rychlost vzduchu lze regulovat, ionizátor není k dispozici.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vybraný model je ve své podstatě nutným základem. V našem testu se nachází především díky vysokému výkonu a pozitivním recenzím zákazníků. V dané třídě se objevují zpravidla méně výkonné modely. Sencor SHD 7120 s příkonem 2 000 W patří k těm výkonnějším. Standardem je například regulace teploty ve třech stupních nebo nastavení rychlosti foukání ve dvou úrovních.

Sencor SHD 7120 recenze

Tichý motor a ergonomická rukojeť

K dispozici je také tlačítko na studený vzduch. DC motor má své výhody, není hlučný a zároveň dodává zařízení dostatek výkonu. Umožňuje také foukání studeného vzduchu. Přívodní kabel má 1,7 metru, což je více než dostačující. Ionizátor ve výbavě není, můžete však využít difuzér. Nízká hmotnost a sklopná rukojeť ho předurčují i ​​k cestovním účelům.

Zkušenosti se Sencor SHD 7120

Nachází se v podobné cenové relaci jako fén na vlasy Philips BHC010/10, nicméně Sencor je výkonnější, a dokonce je dodáván i s difuzérem. Z recenzí spotřebitelů vyzdvihujeme fakt, že je Sencor lehký a kompaktní. DC motor je podle spotřebitelů tichý a těší je i sklopná rukojeť. Ionizátor chybí. Regulace výkonu a teploty je k dispozici. Ovládání je nenáročné a fén dobře padne do ruky. Chválíme i závěsné očko a rovněž dostatečně dlouhý přívodní kabel. Po designové stránce spotřebitelé fén rovněž chválí. Z hlediska poměru ceny a výkonu se v dané cenové relaci jedná o unikát. Vzhledem k rozměrům ho klidně můžeme označit za cestovní fén. Někteří spotřebitelé upozorňují na kloub s přívodním kabelem, který je labilnější a není otočný.

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Sencor SHD 7120
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Sencor SHD 7120 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Sencor SHD 7120 na Alze
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Sklopná rukojeť a nízká hmotnost
Difuzér v balení

Negatíva

Chybí ionizátor

Příkon: 2 000 W ● Počet rychlostí: 2 ● Regulace teploty: ano ● Difuzér: ano ● Ionizátor: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)