Remington D5220 fén na vlasy – recenze

Výkonný domácí fén na vlasy s ionizátorem Remington patří na našem trhu k velmi oblíbeným modelům. Příkon elektromotoru dosahuje hodnoty 2 400 W. Rychlost sušení je velmi dobrá, nastavit můžete dva rychlostní stupně a tři úrovně teploty. Nechybí ani funkce turbofoukání. Fén na vlasy je dodáván i s difuzérem. Z hlediska poměru ceny a kvality se tento model právem nachází v našem výběru nejlepších fénů na vlasy.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Remington D5220

Domácí fén s příkonem 2 400 W, regulací teploty, ionizátorem a difuzérem, rychlost lze regulovat.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní domácí fén Remington od renomovaného výrobce nabízí vše, co spotřebitel potřebuje. Fén na vlasy je vybaven ionizátorem i difuzérem, čímž zabraňuje krepatění a elektrizování vlasů. Chod elektromotoru je tichý. Fén umožňuje regulaci rychlosti i teploty.

Fén na vlasy s ionizátorem

Výkonný fén na vlay Remington disponuje příkonem až 2 400 W. Vzduch ohřívá velmi rychle a rychlost můžete regulovat ve dvou stupních, přičemž nechybí ani funkce turbofoukání. Velkou výhodou je to, že je fén vybaven ionizátorem. Sušení vlasů je proto nejen rychlé, ale také šetrnější. Orientační teplotu foukání si můžete nastavit ve třech úrovních.

Remington D5220 recenze

Bez nedostatků

Plusem je také funkce foukání studeného vzduchu. Samozřejmostí je difuzér, který ocení především lidé s kudrnatými vlasy. Kabel má 1,8 metru a konstrukce má očko na zavěšení. Na zadní straně se nachází odnímatelný filtr, který usnadňuje čištění ventilátoru. Součástí balení je nástavec na styling – koncentrátor. V případě tohoto modelu v dané cenové relaci spotřebitel dostane vše, co potřebuje. Fén tak splňuje i nejdůležitější kritérium – poměr ceny a kvality.

Zkušenosti s Remington D5220

Reference zákazníků jsou opravdu pozitivní. Většina spotřebitelů si pochvaluje především vysoký výkon a také funkci ionizace. Fénu na vlasy nechybí ani regulace výkonu a možnost nastavení teploty foukaného vzduchu. Lze také aktivovat funkci foukání pouze studeného vzduchu. Pozitivní ohlasy směřují i k motoru, jehož chod je velmi tichý. Malým bonusem je ouško na zavěšení, ale také dostatečně dlouhý kabel (1,8 metru). Přestože jsou rozměry fénu větší, hmotnost se pohybuje kolem 700 g. Jedná se o klasický (domácí) fén na vlasy s ionizátorem, který splňuje všechna základní kritéria.

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Remington D5220
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Remington D5220 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Remington D5220 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Ionizátor
Nastavení rychlosti a teploty

Negatíva

Žádné

Příkon: 2 400 W ● Počet rychlostí: 2 ● Regulace teploty: ano ● Difuzér: ano ● Ionizátor: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)