Remington D5219 fén na vlasy – recenze

Perfektní poměr ceny a výkonu nabízí i tento fén na vlasy s příkonem 2 300 W. Nechybí mu generátor iontů pro šetrnější sušení vlasů. Teplotu lze regulovat. Studený vzduch aktivujete tlačítkem Cool Shot. Fén na vlasy s difuzérem dodá i kudrnatým a vlnitým vlasům požadovaný objem. Dodáván je s unikátním nástavcem na sušení kořínků vlasů Root Boost. Fén má poněkud vyšší hmotnost.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 13.06.2022
Obsah článku:

Remington D5219

Domácí fén s příkonem 2 300 W, difuzérem a ionizátorem, teplotu i rychlost lze regulovat.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Velice oblíbený model mezi fény na vlasy. Kromě velkého počtu prodejů nabízí perfektní výkon. Má enormní množství pozitivních recenzí. Nechybí mu nástavec – difuzér a rovněž ani koncentrátor či nástavec k budování objemu kořínků vlasů. Jednoduše lze regulovat i teplotu a rychlost.

Regulace teploty a výkonu

Fén na vlasy Remington vás může kromě ceny zaujmout také skvělým poměrem ceny a výkonu. Příkon dosahuje hodnoty 2 300 W a rozhodně nebudete mít problém vlasy vysušit rychle a šetrně. Rychlost můžete regulovat ve dvou stupních, zatímco teplotu nastavíte ve třech stupních. Jak už to u fénů bývá, ovládání je velmi jednoduché.

Remington D5219 recenze

Ionizátor a speciální nástavce

Aktivovat lze i funkci studeného vzduchu Cool Shot. Dodáván je také difuzér či koncentrátor pro zúžení proudu foukaného vzduchu. O to, aby bylo sušení vlasů co nejšetrnější, se stará ionizátor. Vlasy jsou nadýchanější a lesklejší. Zadní mřížka je vyjímatelná a snadno udržovatelná. Nástavec Root Boost má speciální kartáč a je určený k sušení kořínků vlasů, přičemž je neštěpí, ale dodává objem. Hmotnost fénu činí 1,1 kg.

Zkušenosti s Remington D5219

Recenzovaný fén na vlasy je v mnohém podobný modelu Remington D5220, který má o něco vyšší výkon a také o něco nižší hmotnost. Celkově však recenzovaný vysoušeč nabízí velmi dobré vlastnosti. Spotřebitele těší skvělý poměr ceny a výkonu. Často se skloňuje výkon a také bohaté příslušenství v podobě tří nástavců. Fén na vlasy Remington je i velmi tichý. Kvalita provedení je dobrá. Nechybí ionizátor nebo difuzér. Mezi teplotními stupni se nachází také čistě studený vzduch, který využijete při tvarování účesu. Během chodu není ani výrazněji hlučný. Fén na vlasy Remington D5219 je klasickým fénem pro českou domácnost.

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Remington D5219
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Remington D5219 na Mall
Zdroj: Mall.sk

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Remington D5219 na Alze
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výkon vysoušeče vlasů
Poměr ceny a výkonu
Ionizátor

Negatíva

Vyšší hmotnost

Příkon: 2 300 W ● Počet rychlostí: 2 ● Regulace teploty: ano ● Difuzér: ano ● Ionizátor: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.8%)