Valera Metal Master 584.02 fén na vlasy – recenze

Do našeho výběru se dostal i tento profesionální fén na vlasy, který je vybaven speciální technologií ColorCare na ochranu barevných vlasů. Disponuje vysokým výkonem a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování. Zaujme i jeho chromovaný design.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Valera Metal Master 584.02

Profesionální fén na vlasy s příkonem 2 000 W, difuzérem, ionizátorem a technologií ColorCare, rychlost a teplotu lze regulovat.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Valera Metal Master s přívlastkem Ionic patří k dražším fénům na vlasy. V poměru ceny a kvality však nabízí nadstandardní výkon a využívá unikátní technologie. Samozřejmostí je ionizační technologie, která je velmi šetrná k vlasům, nevysušuje je a dodává jim lesk. Specifikem je funkce ColorCare, která chrání vlasy před ztrátou barvy a zachovává jejich vlastnosti. Topné těleso má tvar spirály a teplotu lze nastavovat ve třech stupních. K dispozici je také tlačítko s chladným vzduchem.

Valera Metal Master 584.02 recenze

Výkonný elektromotor a příslušenství

Příkon výkonného AC elektromotoru je 2 000 W. Rychlost proudění vzduchu může spotřebitel nastavit ve dvou úrovních. Spotřebitelé chválí rychlost sušení a také ergonomii. Fén se dobře drží, přestože hmotnost 884 g je o něco vyšší. Přívodní kabel je dlouhý tři metry, podobně jako je tomu u modelu Valera SXJ 7500 RC, avšak otočný kloub nemá. Dodáván je však difuzér a rovněž úzká vzduchová tryska určená ke tvarování účesu – koncentrátor. Konstrukce je pochromovaná, což designu velmi pomáhá.

Zkušenosti s Valera Metal Master 584.02

Spotřebitelé tento fén na vlasy vřele doporučují. Recenze tvoří v drtivé většině pozitivní ohlasy. Jediným zmiňovaným negativem je vyšší hmotnost. Celkově však zákazníci vyzdvihují výkon motoru i jeho tichý projev. Velmi chválí také kvalitu zpracování, dlouhý přívodní kabel nebo dodávané příslušenství. Výrobce chválíme i za dodávané pouzdro. Spotřebitelé pozitivně hodnotí také přítomnost ionizátoru s opravdovým účinkem. Platí to i o samotných technologiích, které fén využívá. Přestože jde o větší investici, profesionální fén na vlasy Valera je z hlediska poměru ceny a kvality velmi dobrou volbou.

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Valera Metal Master 584.02
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dlouhý přívodní kabel
Poměr kvality a ceny
Vysoký výkon fénu – rychlé proudění vzduchu

Negatíva

Vyšší cena

Příkon: 2 000 W ● Počet rychlostí: 2 ● Regulace teploty: ano ● Difuzér: ano ● Ionizátor: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)