BaByliss 6750DE fén na vlasy – recenze

Kvalitní a výkonný fén na vlasy s dostatečným výkonem a bohatým příslušenstvím včetně difuzéru. BaByliss nás zaujal primárně z důvodu kvalitního zpracování a také díky specifickým ovládacím prvkům. Fén má větší rozměry, nicméně nabízí možnost nastavení několika stupňů rychlosti a teploty.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

BaByliss 6750DE

Příkon 2 220 W, ionizátor a difuzér, možnost regulace rychlosti i teploty.

Prohlédnout nejlepší nabídku

BaByliss 6750DE je mezi fény dražším kouskem. Efektivita sušení je velmi dobrá, což je koneckonců jeho nejsilnější stránkou. Rychlost foukaného vzduchu dosahuje až 143 km/h, přičemž ji lze regulovat ve dvou úrovních. Někteří prodejci uvádějí chybný údaj o absenci ionizace. Fén však disponuje iontovou technologií, která zabraňuje elektrizování vlasů.

BaByliss 6750DE recenze

Fén s výkonem i difuzérem

Fén na vlasy BaByliss 6750DE je dodáván s difuzérem a dvěma koncentrátory na tvarování účesu. Digitální motor má příkon 2 200 W a fénu dodává skvělý výkon, přičemž je opravdu tichý. Jednoduchými a praktickými spínači můžete regulovat rychlost i teplotu ve dvou úrovních. Samostatný spínač má i studený a horký vzduch. Ovládání je při manipulaci velmi praktické. Přívodní kabel je dlouhý až 2,8 metru. Chválíme také kvalitu zpracování.

Zkušenosti s BaByliss 6750DE

Kdyby fén na vlasy BaByliss 6750DE nebyl tak drahý, zřejmě by mu nebylo co vytknout. Stejně to vnímají i spotřebitelé. Kromě toho, že je zřejmá kvalita materiálů, to, že výrobce označuje tento model jako profesionální fén, dokazuje také výkon a celkové provedení. Velmi se nám líbily spínače jako ovládací prvky. Vysoušeč vlasů je navzdory vysokému výkonu velmi tichý. Nechybí ani ionizace a difuzér nebo funkce studeného vzduchu Cold Air. Spotřebitelům se líbí i dlouhý přívodní kabel, který má téměř tři metry. Regulace teploty a rychlosti foukaného vzduchu je díky spínacím ovladačům velmi intuitivní. Pokud by byl model BaByliss přece jen mimo váš rozpočet, doporučujeme fén na vlasy Remington D5220 se srovnatelným výkonem a stejnými technickými parametry.

Zkušenosti s fénem na vlasy BaByliss 6750DE
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dlouhý přívodní kabel
Výkon a rychlost sušení
Praktické ovládání

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Příkon: 2 200 W ● Počet rychlostí: 2 ● Regulace teploty: ano ● Difuzér: ano ● Ionizátor: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)