Valera SXJ 7500 RC fén na vlasy – recenze

Švýcarská značka Valera je na trhu známá především díky elektrospotřebičům z oblasti zdraví a krásy. Tento fén na vlasy řadíme k nejlepším na našem trhu. V našem srovnávacím testu přesvědčil výkonem, kvalitou zpracování a i praktickými prvky. Disponuje také závěsným poutkem.

Publikované: 01.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Valera SXJ 7500 RC

Profesionální fén na vlasy s výkonem 2 000 W, difuzérem i ionizátorem, rychlost a teplotu lze regulovat.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Profesionální fén na vlasy Valera SXJ 7500 RC je výkonným vysoušečem s příkonem 2 000 W. Velmi nás potěšily ovládací prvky. Rychlost ve dvou úrovních můžete regulovat jednoduchým spínačem. Podobně také tři teplotní stupně. Ovládací plochy jsou na boční straně fénu. Na rukojeti se nachází také tlačítko k aktivaci studeného vzduchu. Fén na vlasy má kvalitní konstrukci a zlepšenou izolaci, jeho chod je velmi tichý. Mile nás překvapila nízká hmotnost, která činí něco kolem 500 g.

Valera SXJ7500RC recenze

Praktičnost nechybí

Absolutním znakem preciznosti je systém otočného kloubu Rotocord. Jedná se o speciální spojku napájecího kabelu, ten se tak méně namáhá. Rychlost sušení je velmi dobrá a fén je opravdu efektivní. Nechybí ani ionizátor a nástavec – difuzér k budování objemu vlasů. Napájecí kabel má až tři metry a přítomné je i poutko na zavěšení.

Zkušenosti s Valera SXJ 7500 RC

Přestože více spotřebitelům vadí vyšší cena, jde o jedinou výhradu, kterou v případě tohoto fénu na vlasy můžeme podotknout. Valera disponuje vysokým výkonem a optimalizací foukání vzduchu. Sušení vlasů je rychlé. Spotřebitelé velmi chválí i kvalitu zpracování a nízkou hmotnost. Fén na vlasy má ergonomickou rukojeť a dobře se s ním manipuluje. Překvapí vás také tichý chod, a to díky samotné konstrukci a lepší izolaci. Vysoušeč vlasů rovněž nabízí dlouhý napájecí kabel (až tři metry) a obrovským plusem je také otočný kloub se systémem Rotocord. Jedná se o profesionální fén, proto má větší rozměry. Nechybí generátor iontů a také difuzér. Fén se nepřehřívá, a dokonce má omyvatelný kovový filtr.

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Valera SXJ7500RC
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Valera SXJ7500RC na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s fénem na vlasy Valera SXJ7500RC na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Otočný kloub přívodního kabelu
Tichý chod a nízká hmotnost
Vysoký výkon

Negatíva

Vyšší cena

Příkon: 2 000 W ● Počet rychlostí: 2 ● Regulace teploty: ano ● Difuzér: ano ● Ionizátor: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)