Televizory

Večer strávený při oblíbeném filmu nebo seriálu, v pohodlí svého obývacího pokoje je někdy ten nejlepší relax. Takový druh odpočinku si vychutnáte hlavně tehdy, když můžete váš oblíbený program sledovat v nejvyšší kvalitě. Naši redaktoři vyhodnocovali odborné testy, analyzovali uživatelské recenze a strávili stovky hodin nad porovnáváním různých modelů televizorů, aby vybrali ty nejlepší 4K televizory, ale i QLED či OLED televizory. Najdete u nás také doporučení na klasické LED nebo inteligentní SMART televizory, či modely s menší úhlopříčkou.

4K televizory

Nejlepší 4K televizory 2024 + recenze

4K televizor Samsung QE65S90 se stal vítězem našeho spotřebitelského testu díky inovativním SMART funkcím, perfektní kvalitě obrazu a zaujal také solidní kvalitou zvuku Dolby Atmos.
Úhlopříčka TV

Jaká je optimální velikost TV? Úhlopříčka TV, doporučená vzdálenost od TV, tabulka s převody palců na cm

Jaká je optimální velikost TV? Jak přepočítám palce na centimetry? Všechno podstatné se dozvíte v našem článku.
Televizory do 13 000 Kč

Nejlepší televizory do 13 000 Kč 2024 + recenze

Do svého srovnávacího testu jsme vybrali ty nejlepší televizory do 13 000 Kč. Průzkum trhu trval více než 60 hodin. V testu nás přesvědčil televizor Samsung UE50CU7172.
Levné malé televizory

Nejlepší levné malé televizory (do 32″) 2024 + recenze

Televizor Samsung UE32T5372 s úhlopříčkou 80 cm má operační systém Tizen, WiFi a další smart funkce. I přesto jde o levný televizor.
Televizory Samsung

Nejlepší televizory Samsung 2024 + recenze

Do srovnávacího testu jsme vybrali televizory Samsung z různých cenových hladin. Vítězem testu se stal televizor Samsung QE55S90 s úhlopříčkou 140 cm.
Televizory LG

Televizory LG nejsou nejlevnější. Nabízejí však zajímavé aplikace i různé velikosti

V našem srovnávacím testu jsme vybírali ty nejlepší televizory od výrobce LG. Na pomyslném prvním místě se umístil 4K televizor LG OLED55C31 se 139 cm velkou úhlopříčkou.

Testované produkty