Televizory

Večer strávený při oblíbeném filmu nebo seriálu, v pohodlí svého obývacího pokoje je někdy ten nejlepší relax. Takový druh odpočinku si vychutnáte hlavně tehdy, když můžete váš oblíbený program sledovat v nejvyšší kvalitě. Naši redaktoři vyhodnocovali odborné testy, analyzovali uživatelské recenze a strávili stovky hodin nad porovnáváním různých modelů televizorů, aby vybrali ty nejlepší 4K televizory, ale i QLED či OLED televizory. Najdete u nás také doporučení na klasické LED nebo inteligentní SMART televizory, či modely s menší úhlopříčkou.

4K televizory

Nejlepší 4K televizory 2023 + recenze

4K televizor LG OLED65C11LB se stal vítězem našeho spotřebitelského testu díky inovativním SMART funkcím, perfektní kvalitě obrazu a zaujal také solidní kvalitou zvuku Dolby Atmos.
Úhlopříčka TV

Jaká je optimální velikost TV? Úhlopříčka TV, doporučená vzdálenost od TV, tabulka s převody palců na cm

Jaká je optimální velikost TV? Jak přepočítám palce na centimetry? Všechno podstatné se dozvíte v našem článku.
Televizory do 13 000 Kč

Nejlepší televizory do 13 000 Kč 2023 + recenze

Do svého srovnávacího testu jsme vybrali ty nejlepší televizory do 13 000 Kč. Průzkum trhu trval více než 60 hodin. V testu nás přesvědčil televizor Samsung UE32T4302.
Levné malé televizory

Nejlepší levné malé televizory (do 32″) 2023 + recenze

Televizor Thomson 32HE5606 s úhlopříčkou 82 cm má operační systém Android TV, WiFi a další smart funkce. I přesto jde o levný televizor.
Televizory Samsung

Nejlepší televizory Samsung 2023 + recenze

Do srovnávacího testu jsme vybrali televizory Samsung z různých cenových hladin. Vítězem testu se stal televizor Samsung EW65TU7092 s úhlopříčkou 165 cm.
Televizory LG

Televizory LG nejsou nejlevnější. Nabízejí však zajímavé aplikace i různé velikosti

V našem srovnávacím testu jsme vybírali ty nejlepší televizory od výrobce LG. Na pomyslném prvním místě se umístil 4K televizor LG OLED65A1 se 164 cm velkou úhlopříčkou.

Testované produkty