Beurer IH 40 inhalátor – recenze

Inhalátor německé společnosti Beurer je výborným pomocníkem pro léčbu horních a dolních cest dýchacích, nachlazení i astmatu. Spotřebitelé si ho velmi pochvalují hlavně proto, že používá tichou ultrazvukovou technologii, která bude příjemná i pro děti. Přestože se nejedná o čistě dětský inhalátor, v balení naleznete masku pro děti. S nebulizačním výkonem 0,4 ml/min. vám inhalace zabere jen pár minut. Navíc, produkované částice jsou tak drobné, že se účinně dostanou i do nejmenších dolních cest dýchacích. Průtok vzduchu si můžete regulovat.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Beurer IH 40

Ultrazvukový inhalátor, nebulizační výkon 0,4 ml/min., velikost produkovaných částic 1 – 5 µm, 20 ml zásobník na léky, bohaté příslušenství.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Trpíte vy nebo vaše dítě častými onemocněními dýchacích cest? Trápí vás rýma, nachlazení, kašel nebo dokonce astma? Účinným pomocníkem v boji proti těmto nechtěným stavům je náš vítěz testu Beurer IH 40. Tento moderní inhalátor patří k modelům, které pracují na ultrazvukovém principu a ten ocení hlavně děti.

Výkonný model vhodný pro děti i dospělé

Nejde o čistě dětský inhalátor, ale v balení naleznete i masku pro děti. S nebulizačním výkonem 0,4 ml/min. jej řadíme k výkonnějším modelům. Inhalace vám díky vyššímu výkonu zabere jen pár minut. Průtok vzduchu inhalátorem si můžete regulovat podle sebe. Velikost produkovaných částic se pohybuje v rozmezí 1 až 5 µm. Čím jsou částice menší, tím lépe vám proniknou až do dolních cest dýchacích.

Beurer IH 40 recenze

Funkcie a príslušenstvo

Funkce a příslušenstvíDůležitým údajem je i kapacita zásobníku na léky, který má v tomto případě 20 ml. Přístroj je vhodný k rozprašování tekutin, roztoků soli a přírodních, minerálních či slaných vod. Pokud se rozhodnete inhalovat léky, poraďte se nejprve s lékařem. Samotnou obsluhu inhalátoru zvládne každý. Zapíná se pouze tlačítkem na přední straně. Za výhodu považujeme funkci automatického vypnutí, kterou oceňuje mnoho spotřebitelů. Co se týče příslušenství, je na tom tento přístroj také nadprůměrně. Naleznete v něm již zmiňovanou masku pro děti, ale i dospělé a ostatní důležité části, které jsou uloženy v přidaném pouzdře.

Zkušenosti s Beurer IH 40

Tichý, rychlý, efektivní. Přesně toto se často zmiňuje ve spotřebitelských recenzích. Právě jeho tichý chod je nespornou výhodou, kterou ocení hlavně rodiče s dětmi. Přístroj je dokonce tak tichý, že pokud vaše dítě nechce inhalovat ve dne, můžete to vyzkoušet ve spánku. Kvalita inhalování je na vysoké úrovni a mnoho uživatelů tento inhalátor doporučuje. Abychom vám přinesli kompletní přehled tohoto přístroje, posviťme si ještě na jeho nevýhody. Několik zákazníků mělo problém s maskami, které ne každému dokonale sedí, tento fakt může být individuální. Také jsme se setkali s názory na krátkou hadici a její těžší sušení. Za nevýhodu považujeme i nízkou hmotnost, díky které může být přístroj nestabilní. Vcelku nejde o nic vážného a spokojené recenze několikrát převažují nad těmi negativními.

Recenze a zkušenosti s inhalátorem Beurer IH 40
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký nebulizační výkon
Příslušenství
Tichý chod

Negatíva

Nesedící masky
Krátká hadice
Nízká hmotnost

Typ inhalátoru: ultrazvukový ● Nebulizační výkon: 0,4 ml/min. ● Velikost produkovaných částic: 1 – 5 µm ● Kapacita zásobníku na léky: 20 ml ● Příslušenství: náustek, spojovací díl, maska pro dospělé, dětská maska, síťový adaptér, úložné pouzdro, návod k použití ● Hlučnost: 60 dB ● Hmotnost: 0 ,32 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)