Norditalia MO-03 inhalátor – recenze

Náročnějším zájemcům dáváme do pozornosti inhalátor Norditalia MO-03, který vás přesvědčí svými parametry i funkcemi. Jedná se o ultrazvukový inhalátor. Tento typ inhalátoru je vhodné používat v období chřipek a také preventivně. Využijete ho nejen doma, ale také na cestách.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Norditalia MO-03

Ultrazvukový inhalátor, nebulizační výkon 1 ml/min., velikost produkovaných částic 3 µm, 8ml zásobník na léky, bohaté příslušenství

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kompaktní, ale přitom výkonný

Ze všech testovaných vám tento inhalátor nabízí nejvyšší nebulizační výkon1 ml za minutu. Velikost produkovaných částic dosahuje 3 µm. Intenzitu mlhoviny si můžete vybrat ze 3 stupňů. Jeho výhodou je i to, že je lehký, a tak si jej můžete vzít kamkoli s sebou. Také je možné jej upevnit k posteli pomocí pásku se suchým zipem. Přístroj je napájen ze zásuvky nebo z akumulátoru.

Norditalia MO-03 recenze

Příslušenství a doplňkové funkce

Co se týče příslušenství, naleznete v něm masku pro děti i dospělé, adaptér, podpůrnou základnu přístroje, hadici, náustek, 10 medikačních nádobek a přenosné cestovní pouzdro. Inhalátor mohou používat všechny věkové kategorie. Je vhodný pro práci s řídkými léčivy a s minerálními vodami. Další z jeho výhod je snadné používání, kterému dopomáhá LCD displej. Ten vám zobrazuje různé informace a upozornění.

Zkušenosti s Norditalia MO-03

Nejde sice o nejprodávanější a nejoblíbenější model, ale jeho koupí neuděláte krok vedle. Vytknout mu můžeme jen vyšší cenu a nepříliš povedený design. Na druhé straně výkonnost je u tohoto modelu na prvním místě. Kromě toho je skladný, tichý a snadno se s ním pracuje. Všechny tyto vlastnosti naleznete i mezi pozitivními spotřebitelskými recenzemi. Plusový bod od nás získává za výkonnost a informační displej, se kterým se u inhalátorů tak často nesetkáte.

Recenze a zkušenosti s inhalátorem Norditalia MO-03
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výkonnost
LCD displej
Tichý chod

Negatíva

Vyšší cena
Design

Typ inhalátoru: ultrazvukový ● Nebulizační výkon: 1 ml/min. ● Velikost produkovaných částic: 3 µm ● Kapacita zásobníku na léky: 8 ml ● Příslušenství: adaptér, podpůrná základna přístroje, hadice, náustek, 2 masky – dospělá a dětská, 10 medikačních nádobek, přenosné cestovní pouzdro, návod k obsluze ● Hmotnost: 0,35 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)