Omron DuoBaby NE-C301 inhalátor – recenze

Pro děti je skvělou volbou také inhalátor Omron DuoBaby. Celkově jsou inhalátory značky Omron mezi zákazníky velmi oblíbené. Tento model oproti ostatním vyniká tím, že funguje jako inhalátor a také jako odsávačka hlenů. Pokud vás možnost odsávačky nezaujala, klasický inhalátor pro děti od této značky je Omron C801-KD. Doporučit vám můžeme model Omron NE-C28P Comp Air, který je vhodný také pro dospělé.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 31.05.2023
Obsah článku:

Omron DuoBaby NE-C301

Kompresorový inhalátor, nebulizační výkon 0,2 a 0,4 ml/min., velikost produkovaných částic 4 µm a 9 µm, 7 ml zásobník na léky

Prohlédnout nejlepší nabídku

Inhalační uzávěry

Omron DuoBaby je vhodný k léčbě respiračních onemocnění, ale i běžného nachlazení. Jelikož se jedná o kompresorový typ, můžete jej používat dlouhodobě a pravidelně. Jeho další výhodou je, že si můžete vybrat mezi 2 inhalačními uzávěry. Každý z nich má jinou produkci aerosolu a tím je léčba lépe přizpůsobena individuální potřebě pacienta. Na výběr máte možnost dodání léčiva do dolních nebo horních cest dýchacích. Rychlost nebulizace při dolních dýchacích cestách dosahuje 0,2 ml/min. a při horních 0,4 ml/min. Obdobně se mění i velikost produkovaných částic, která je 4 µm při dolních cestách dýchacích a 9 µm při horních cestách dýchacích.

Omron DuoBaby NE-C301 recenze

Nosní odsávačka

Mnoho rodičů jistě ocení nosní odsávačku, která vám šetrně pomůže odstranit hleny z ucpaného nosu a umožní dětem volně dýchat. Mytí je maximálně hygienické a nevyžaduje použití antibakteriálních filtrů. Proces odsávání i samotné inhalace je velmi jednoduchý, stačí jen přirozeně dýchat. Přístroj se jednoduše ovládá a udržuje. V balení naleznete vše, co potřebujete pro děti k inhalování i předávání. Navíc příslušenství můžete vložit do úložného prostoru zabudovaného přímo v těle přístroje.

Zkušenosti s Omron DuoBaby

Spotřebitelské zkušenosti s inhalátorem Omron DuoBaby jsou převážně pozitivní. Mnozí rodiče v recenzích zmiňují, že jejich dítěti přístroj velmi pomáhá. Co se týče odsávačky, ta je slabší, ale inhalátor je výkonný. Plusem je snadné používání přístroje a skladnost příslušenství. Pokud byste chtěli i vy inhalovat, je třeba si dokoupit masku pro dospělé, protože v balení se nachází jen náustek. Slabší stránkou je vyšší hlučnost přístroje a klasický design.

Recenze a zkušenosti s inhalátorem Omron DuoBaby NE-C301
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

2 v 1 inhalátor i odsávačka
Jednoduché používání
Úložný prostor pro příslušenství

Negatíva

Slabší odsávačka
Vyšší hlučnost
Klasický design

Typ inhalátoru: kompresorový ● Nebulizační výkon: 0,2 ml/min. – dolní dýchací cesty, 0,4 ml/min. – horní dýchací cesty ● Velikost produkovaných částic: 4 µm – dolní dýchací cesty, 9 µm – horní dýchací cesty ● Kapacita zásobníku na léky: 7 ml ● Příslušenství: nosní odsávačka, 2x inhalační souprava, hadice, náustek, maska pro děti, návod na obsluhu ● Hlučnost: 63 dB ● Hmotnost: 1,7 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)