Vitammy Aura inhalátor – recenze

I když na zdraví byste neměli šetřit, pokud jde o dobrý produkt pro občasné používání, vhodnou volbou může být i model Vitammy Aura. Pomůže vám během nachlazení, rýmy, kašle i při bolesti dýchacích cest. Vyznačuje se tichým kompresorem a k dispozici má masku nejen pro děti, ale i pro dospělé. Rychlost nebulizace dosahuje 2 ml/5 minut, což je vzhledem k nízké ceně optimální rychlost. Velkou výhodou, kterou ocení hlavně děti, je nízká hlučnost.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Vitammy Aura

Pneumatický pístový inhalátor, nebulizační výkon 0,4 ml/min., velikost produkovaných částic 1 – 5 µm, 8 ml zásobník na léky, vhodný pro děti i dospělé

Prohlédnout nejlepší nabídku

Cenově dostupný model Vitammy Aura nás zaujal především svým vysokým výkonem. Jedná se o pneumatický pístový inhalátor, který má totožný nebulizační výkon 0,4 ml za minutu jako model Beurer IH 40. Nebulizér je umístěn mimo inhalátor, takže se terapie dokáže uskutečnit rychle a bez dalších komplikovaných procedur. Přístroj vám pomůže dostat rýmu, kašel či bolest dýchacích cest pod kontrolu.

Vitammy Aura recenze

Nízká hlučnost, důležitý faktor pro děti

Tento inhalátor je vhodný pro celou rodinu. Děti mohou provádět inhalaci pomocí menší, dětské masky a pro dospělé je k dispozici větší maska, také náustek na potřebu koordinace dýchání. Pokud plánujete koupi inhalátoru hlavně pro své dítě, důležitý údaj, který byste neměli přehlížet, je hlučnost. Děti mají často z inhalování strach a pokud je přístroj příliš hlučný, odradí je to ještě víc. S tímto modelem se vysoké hlučnosti obávat nemusíte. Zvuk, který obvykle vydává pneumatický pístový inhalátor byl v tomto případě minimalizován a potlačen. Maximální hlučnost může dosáhnout 52 dB.

Zkušenosti s Vitammy Aura

Inhalátor Vitammy Aura nás navzdory nízké ceně mile překvapil svým výkonem. Rychlost nebulizace je 2 ml za 5 min., což je optimální rychlost. Plusem je také tichý chod a dodané příslušenství. V konečném hodnocení sice obstál tento inhalátor velmi dobře, ale doporučovali bychom jej jen na občasné používání a na méně závažná onemocnění. Pokud trpíte například astmatem, zainvestujte raději do kvalitnějšího přístroje.

Inhalátor Vitammy Aura balení

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Rychlost nebulizace
Nízká hlučnost

Negatíva

Jednodušší přístroj bez doplňkových funkcí

Typ inhalátoru: pneumatický pístový ● Nebulizační výkon: 0,4 ml/min. ● Velikost produkovaných částic: 1 – 5 µm ● Kapacita zásobníku na léky: 8 ml ● Příslušenství: náustek, spojovací díl, maska pro dospělé, dětská maska, síťový adaptér ● Hlučnost: 52 dB ● Hmotnost: 1,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)