Philips InnoSpire Sami inhalátor – recenze

Kompresorový inhalátor InnoSpire Sami vyniká unikátním tvarem v podobě tuleně a želví maskou. Tento přístroj je navržen hlavně pro děti, aby neměly z inhalování strach. Poskytuje rychlou a účinnou inhalační léčbu těm nejmenším pacientům. Maska pohodlně přilne k obličeji a tím snižuje rozptyl aerosolu do okolí očí. Výhodou je zkrácená doba inhalace, což znamená 2,5 ml za 6 – 8 minut.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Philips InnoSpire Sami

Kompresorový inhalátor, nebulizační výkon 0,42 ml/min., velikost produkovaných částic 1 – 5 µm, bohaté příslušenství

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kompresor InnoSpire Sami od společnosti Philips vás a hlavně vaše děti potěší svým milým designem v podobě tuleně. Nechybí maska, která má symbolizovat želvu. Inhalátor nejen mile působí, ale je také výkonný. Maximální rozprašovací výkon dosahuje 0,42 ml za minutu. Určitě oceníte i zkrácenou dobu inhlace z 15 až 17 minut na 6 až 8 minut. Vytvořený aerosol obsahuje 78 % částic v požadované velikosti 1 – 5 mikronů.

Kompresorový inhalátor

Jedná se o kompresorový inhalátor, který funguje tak, že kompresor vytváří proud vzduchu, který rozprašuje léčebnou látku pomocí trysky ven z přístroje. Nevýhodou tohoto typu inhalátoru je to, že pro trysky se ztrácí léčivo v okolním prostoru. Tomu se však výrobci snažili vyhnout díky masce, která prokazatelně snižuje rozptyl aerosolu do okolí očí. Mnoho lidí sahá právě po kompresorovém inhalátoru, protože je vhodný pro pravidelné a dlouhodobé používání. Pokud byste hledali inhalátor jen pro občasné použití, vhodnější volbou je Beurer IH 40.

Philips InnoSpire Sami recenze

Ideálny pre detských pacientov

Ideální pro dětské pacientyTento inhalátor je primárně zaměřen na léčbu dýchacích cest u dětí. V balení se nachází inhalační maska pro větší i menší děti, kompresor, nebulizační nádobka, hadička, 4 náhradní filtry a pouzdro s dětským designem. Rozprašovač můžete používat až 6 měsíců, jelikož je vyroben z materiálu odolného proti sterilizaci.

Zkušenosti s InnoSpire Sami

Líbí se nám, že výrobci mysleli na děti a přístroj navrhli tak, aby s ním dětští pacienti lépe spolupracovali. Toto je také jeden z důvodů, proč po něm sahá mnoho zákazníků. Ze spotřebitelských recenzí je zřejmé, že děti přístroj berou jako hračku a nemají z něj strach. Proto máte-li menší děti a bojí se klasických inhalátorů, tento je pro vás správnou volbou. Je dostatečně funkční a snadno se ovládá. Na druhé straně má jednu větší nevýhodu, kterou je vyšší hlučnost.

Recenze a zkušenosti s inhalátorem Philips InnoSpire Sami
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dětský design
Jednoduché ovládání
Vhodný pro pravidelné a dlouhodobé používání

Negatíva

Hlučnější chod

Typ inhalátoru: kompresorový ● Nebulizační výkon: 0,42 ml/min. ● Velikost produkovaných částic: 1 – 5 µm ● Příslušenství: kompresor, nebulizační nádobka, hadička, náustek, inhalační maska pro větší a menší děti, pouzdro, 4 náhradní filtry ● Hmotnost: 1,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.2%)