Omron C28P Comp Air inhalátor – recenze

Inhalátor Omron NE-C28P Comp Air je jeden z nejprodávanějších modelů na našem trhu. Je velmi výkonný a stane se skvělým pomocníkem při léčbě astmatu, bronchitidy a jiných onemocnění dolních cest dýchacích. Je vhodný i při nachlazení, rýmě či kašli. Pyšní se technologií, díky které nedochází ke zbytečným ztrátám léčiva a inhalace je ještě více efektivní. Nádoba na léčivo disponuje kapacitou 7 ml.

Publikované: 07.12.2022
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Omron C28P Comp Air

Kompresorový inhalátor, nebulizační výkon 0,5 ml/min., velikost produkovaných částic 3 µm, 7 ml zásobník na léky, bohaté příslušenství.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pohodlné používání i několikrát denně

Díky vysokému nebulizačnímu výkonu 0,5 ml/min. se léčivo dostane do dýchacích cest během pár minut. Inhalátor si poradí také s viskózními léčivy, které jsou založeny na kyselině hyaluronové. Plusem je snadné používání, které vám nebude zbytečně komplikovat práci. K obsluze přístroje slouží jedno tlačítko, takže ji zvládne opravdu každý. Údržba je stejně jednoduchá a přístroj můžete také sterilizovat. Jelikož se jedná o kompresorový inhalátor, předurčuje jej to k pravidelnému používání i několikrát denně.

Omron NE-C28P Comp Air recenze

Design a příslušenství

Inhalátor je určen dospělým i dětem. V balení naleznete masku pro děti a dospělé, náustek, adaptér na masky, filtry a toto vše můžete vložit do přidaného pouzdra. Designově se přiklání ke klasickým inhalátorům pro dospělé. Pokud byste chtěli inhalátor hlavně pro děti s dětským vzhledem, ohlédněte se za modely InnoSpire Sami nebo Omron C801-KD. Myslete i na hlučnost, která může děti odradit od inhalování. Hlučností 60 dB patří k průměru.

Zkušenosti s Omron C28P Comp Air

Musíme uznat, že se jedná o výkonný inhalátor, který je navíc u spotřebitelů velmi oblíbený a často po něm sahají. Nejsme si však zcela jisti, jestli je dobrou volbou pro malé děti. Je hlučnější a robustnější, takže malé děti z něho mohou mít strach. Pokud však máte starší děti, které jsou na inhalování zvyklé, pak starosti nejsou na místě. Chcete-li přístroj i pro sebe, s tímto budete spokojeni. Dokazuje to řada pozitivních recenzí. V nich se často zmiňuje vysoká účinnost přístroje, snadné používání, příslušenství a to vše za přijatelnou cenu. Konstatujeme, že poměr ceny a kvality je výborný.

Recenze a zkušenosti s inhalátorem Omron C28P Comp Air
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Výkonnost přístroje
Jednoduché používání

Negatíva

Hlučnější chod
Robustní design

Typ inhalátoru: kompresorový ● Nebulizační výkon: 0,5 ml/min. ● Velikost produkovaných částic: 3 µm ● Kapacita zásobníku na léky: 7 ml ● Příslušenství: náustek, maska pro dospělé, maska pro děti, adaptér na masky pro inhalování poleže, 5 náhradních filtrů, cestovní pouzdro ● Hlučnost: 55 dB ● Hmotnost: 1 ,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.4%)