Dyson V11 Absolute vysavač – recenze

Extrémně výkonný tyčový vysavač s kvalitní filtrací a výdrží až 60 minut na jedno nabití. Jedná se o bezsáčkový vysavač s digitálně řízeným elektromotorem. Disponuje až třemi stupni výkonu. Za pomoci senzorů detekuje míru znečištění povrchu. Využívá efektivní cyklonovou technologii. Sběrná nádoba má objem až 760 ml. Oceníte automatickou regulaci výkonu a také LCD displej.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 14.06.2022
Obsah článku:

Dyson V11 Absolute

Bezsáčkový tyčový vysavač, doba nabíjení 4,5 hod., doba provozu 60 min., objem sběrné nádoby 760 ml.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Akumulátorový vysavač Dyson V11 Absolute nabízí spotřebiteli vysoký sací výkon, moderní technologie a vhodný je také pro alergiky. Na jedno nabití zvládne až hodinový provoz. Daní za perfektní parametry a kvalitní zpracování je vyšší pořizovací cena, rozhodně nepatří k levným vysavačům. Důvodem je dodávané bohaté příslušenství. Navíc funguje i jako ruční vysavač.

Regulace výkonu podle typu povrchu

Tyčový vysavač je poháněný akumulátorem, který využívá speciální nikl-kobalt-hliníkové složky pro lepší výdrž a vyšší výkon. Standardní výdrž baterie na jedno nabití je 60 min., v režimu Eco až 120 min. Digitálně řízený motor nabízí tři výkonnostní stupně a produkuje až 125 000 ot./min. V nabídce je režim EcoBoost a Auto, kdy si vysavač sám reguluje sací výkon podle typu povrchu. Sběrná nádoba na odpad má 760 ml a vyprazdňování je zajištěné systémem Point and Shoot, stačí zmáčknout tlačítko a nádobu vyprázdnit.

Dyson V11 Absolute recenze

Na suché vysávání

Vysavač je dodáván s podlahovou hubicí High Torque, která je určená na suché vysávání podlah a koberců. Hubice je vybavena senzory Dynamic Load Sensing, které detekují odpor a umí rozlišit, jaký typ povrchu je pod hubicí. Integrovaný je rotační kartáč, který se otáčí 60krát za sekundu. O efektivní vysávání se stará především cyklonová technologie. Za pomoci odstředivé síly se zbavíte všech nečistot. Velice oceňujeme, že kromě cyklonové filtrace je přítomen i klasický HEPA filtr, který znásobuje účinnost filtrace (99,99 %).

Bohaté příslušenství

Akumulátorový vysavač je vybaven LCD displejem, na němž se vám zobrazí aktuální výkon vysavače a také indikátor stavu baterie. LED kontrolka vás upozorní na nutnost vyčištění sběrné nádoby. Velmi oceňujeme z pohledu spotřebitele i opravdu štědrou dodávku příslušenství – štěrbinová hubice, minihubice s kartáčem, kombinovaná hubice s kartáčem na čalounění, podlahová hubice Fluffy s rotačním válečkem na hladké povrchy, ale také dobíjecí úchyt na zeď nebo rotační minihubice na malé koberce.

Zkušenosti s Dyson V11 Absolute

Přestože spotřebitelům nejčastěji vadí právě vyšší cena vysavače, v případě ostatních parametrů lze jen stěží hledat slabé stránky. Vysavač je i podle spotřebitelů tichý a výkonný. Spotřebitelé chválí i podlahovou hubici a fakt, že na rotační kartáč se nachytává velmi málo vlasů. Vysavač je navíc velmi lehký. Fungovat může také jako ruční vysavač. Kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni. Praktické je i vyprazdňování sběrné nádoby, potěší LCD displej a automatická regulace výkonu.

Recenze a zkušenosti s Dyson V11 Absolute
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Efektivita vysávání – sací výkon
Výdrž na jedno nabití
Účinná filtrace

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Konstrukce: tyčový vysavač ● Typ: bezsáčkový ● Napájení: Li-ion akumulátor ● Max. sací výkon: 210 AW ● Doba provozu: 60 min. ● Doba nabíjení: 4,5 hod. ● Objem sběrné nádoby: 760 ml ● Filtrace: multicyklon + HEPA H13 ● Hmotnost: 3,04 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)